Szczęki hamulcowe przednie Citroen C4 II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Citroen C4 II
Szczęki hamulcowe przednie Citroen C4 II
Szczęki hamulcowe przednie Citroen C4 II
Szczęki hamulcowe przednie Citroen C4 II
Szczęki hamulcowe przednie Citroen C4 II
Szczęki hamulcowe przednie Citroen C4 II
Szczęki hamulcowe przednie Citroen C4 II
Szczęki hamulcowe przednie Citroen C4 II

Sprzedawcy części do Citroen C4:

giełda części słomczyn
części używane amerykańskie
auto czesci zamienne
auto części warszawa
moto2
części moto2
giełda części samochodowych
czesci samochodowe uzywane
moto2.pl
auto części poznań
części szrot samochodowy
giełda części śląsk
auto części słomczyn
części używane opel
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części gliwice
auto części zamienne
giełda części moto2.pl
gielda czesci
giełda części poznań
auto części
auto szrot
giełda części
auto szrot samochodowy
zamienne czesci samochodowe
auto kasacja części używane
części używane poznań
części uzywane samochodowe

Cena Szczęki hamulcowe przednie Citroen C4 Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Citroen C4 pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Hamulce. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-03-07 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-04-26 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Citroen C4 II i wstawiona została do taniej sprzedaży. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Citroen C4 II 1.5 2018 dostawczy. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Citroen C4 II 1.5 2018 dostawczy. Pojemność tego auta to 1.5 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 2012. Kasta zastosowana w tym pojeździe to nadwozie dostawczy i dostępny jest ten pojazd w salonach marki Citroen . Ten model C4 możliwy jest do zobaczenia w wersjach I, I FL, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś szczęki hamulcowe przednie . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Citroen C4 wersja II. Wszędzie szukałem i zalazłem najwygodniejsze i dobre Citroen C4. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Warsztat ze specjalizacją mówi że Citroen C4 opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen C4 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Citroen C4. Więc uwielbiam swój samochód. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie szczęki hamulcowe przednie do C4. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem szczęki hamulcowe przednie. Poszukałem szczęki hamulcowe przednie na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz szczęki hamulcowe przednie i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Citroen C4. Nadszedł czas znaleźć szczęki hamulcowe przednie. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Citroen C4. Chciałem zaczerpnąć porady mechanika jak wymienić samemu szczęki hamulcowe przednie w Citroen C4. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę szczęki hamulcowe przednie do Citroen C4. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej szczęki hamulcowe przednie. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo szczęki hamulcowe przednie. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Citroen C4 na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Citroen C4 II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Citroen C4 II
Szczęki hamulcowe przednie Citroen C4 II Szczęki hamulcowe przednie Citroen C4 II
@parent