Szczęki hamulcowe przednie Citroen C5 I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Citroen C5 I
Szczęki hamulcowe przednie Citroen C5 I
Szczęki hamulcowe przednie Citroen C5 I
Szczęki hamulcowe przednie Citroen C5 I
Szczęki hamulcowe przednie Citroen C5 I
Szczęki hamulcowe przednie Citroen C5 I
Szczęki hamulcowe przednie Citroen C5 I
Szczęki hamulcowe przednie Citroen C5 I

Sprzedawcy części do Citroen C5:

giełda części
giełda części słomczyn
auto czesci zamienne
zamienne czesci samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części zamienne
moto2.pl
części moto2
auto kasacja części używane
auto części poznań
moto2
auto części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
części używane amerykańskie
auto części gliwice
części uzywane samochodowe
części używane opel
giełda części samochodowych
auto części warszawa
giełda części moto2.pl
części używane poznań
giełda części poznań
auto części
auto szrot
auto szrot samochodowy
gielda czesci
giełda części śląsk
części szrot samochodowy

Cena Szczęki hamulcowe przednie Citroen C5 Cena

Wyjątkowy portal ogłoszeniowy z częściami do Citroen C5 możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Hamulce. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-03-07 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2018-04-23 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Citroen C5 I przeznaczona na sprzedaż. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Citroen C5 I 2.3 2002 pickup. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Citroen C5 I 2.3 2002 pickup. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 2.3 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2004. Nadwozie w tym samochodziku to pickup i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Citroen . Ten model C5 dostępny jest w wersjach I, I FL, II, II FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym szczęki hamulcowe przednie . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Citroen C5 wersja I. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Citroen C5. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Warsztat ze specjalizacją mówi że Citroen C5 bardzo dobry samochód z niezłymi opiniami użytkowników i mechaników wiec warto kupić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen C5 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Citroen C5. Więc uwielbiam swój samochód. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po szczęki hamulcowe przednie do C5. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Byłem w szoku że znalazłem u nich szczęki hamulcowe przednie. Dostałem szczęki hamulcowe przednie od ręki i od razu mogłem montować do auta. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam szczęki hamulcowe przednie. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Citroen C5. Z moim kumplem czas zacząć szukać szczęki hamulcowe przednie. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Citroen C5. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  szczęki hamulcowe przednie w Citroen C5. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. W moim pięknym Pojeździe pojadę daleko i nie popsuje na pewno części szczęki hamulcowe przednie do Citroen C5. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio szczęki hamulcowe przednie. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. szczęki hamulcowe przednie. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Citroen C5 na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Citroen C5 I

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Citroen C5 I
Szczęki hamulcowe przednie Citroen C5 I Szczęki hamulcowe przednie Citroen C5 I
@parent