Szczęki hamulcowe przednie Citroen Jumper I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Citroen Jumper I
Szczęki hamulcowe przednie Citroen Jumper I
Szczęki hamulcowe przednie Citroen Jumper I
Szczęki hamulcowe przednie Citroen Jumper I
Szczęki hamulcowe przednie Citroen Jumper I
Szczęki hamulcowe przednie Citroen Jumper I
Szczęki hamulcowe przednie Citroen Jumper I
Szczęki hamulcowe przednie Citroen Jumper I

Sprzedawcy części do Citroen Jumper:

zamienne czesci samochodowe
auto kasacja części używane
części używane amerykańskie
gielda czesci
auto części poznań
auto części warszawa
czesci samochodowe uzywane
części używane opel
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części poznań
giełda części słomczyn
części uzywane samochodowe
moto2.pl
auto części zamienne
auto części
auto czesci zamienne
części używane poznań
giełda części samochodowych
moto2
części szrot samochodowy
auto części słomczyn
części moto2
auto części gliwice
giełda części moto2.pl
giełda części
auto szrot
auto szrot samochodowy
giełda części śląsk

Cena Szczęki hamulcowe przednie Citroen Jumper Cena

Zamienne części Citroen Jumper na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Hamulce. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2018-03-07 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-04-20 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Citroen Jumper I jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Sprzedawca części posiada aktualnie 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Citroen Jumper I 2.0 1995 kombi. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Citroen Jumper I 2.0 1995 kombi. Pojemność tego auta to 2.0 i rozpoczęto produkcję tego autka w roku 2002. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to kombi i twórcą tego pojazdu jest Citroen . Ten model Jumper na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach I, I FL, II, III, bus.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno szczęki hamulcowe przednie . Teraz sam naprawię swoje najładniejsze Citroen Jumper wersja I. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Citroen Jumper. I wiem kto ma części używane do mojego auta. W komisie samochodowym mówili że Citroen Jumper opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen Jumper bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Citroen Jumper. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam szczęki hamulcowe przednie do Jumper. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma szczęki hamulcowe przednie. Gwarancja na szczęki hamulcowe przednie okazała się niepotrzebna, część była dobra. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem szczęki hamulcowe przednie do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Citroen Jumper. Teraz będę musiał poszukać szczęki hamulcowe przednie. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Citroen Jumper. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu szczęki hamulcowe przednie w Citroen Jumper. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę szczęki hamulcowe przednie do Citroen Jumper. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio szczęki hamulcowe przednie. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Kuzynka nie mogła uwierzyć jak zobaczyła ile jest szt. szczęki hamulcowe przednie. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Citroen Jumper na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Citroen Jumper I

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Citroen Jumper I
Szczęki hamulcowe przednie Citroen Jumper I Szczęki hamulcowe przednie Citroen Jumper I
@parent