Szczęki hamulcowe przednie Citroen Xsara

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Citroen Xsara
Szczęki hamulcowe przednie Citroen Xsara
Szczęki hamulcowe przednie Citroen Xsara
Szczęki hamulcowe przednie Citroen Xsara
Szczęki hamulcowe przednie Citroen Xsara
Szczęki hamulcowe przednie Citroen Xsara
Szczęki hamulcowe przednie Citroen Xsara
Szczęki hamulcowe przednie Citroen Xsara

Sprzedawcy części do Citroen Xsara:

części używane poznań
auto części gliwice
części uzywane samochodowe
zamienne czesci samochodowe
moto2.pl
moto2
auto kasacja części używane
auto części poznań
auto części zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części warszawa
auto szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
giełda części słomczyn
auto czesci zamienne
części szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
giełda części poznań
gielda czesci
auto szrot
auto części
giełda części
auto części słomczyn
giełda części samochodowych
części używane amerykańskie
części używane opel
części moto2
giełda części śląsk

Cena Szczęki hamulcowe przednie Citroen Xsara Cena

Części używane samochodowe na portalu z ofertami do Citroen Xsara pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Znajdziesz u nas części w kategorii Hamulce. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2018-03-07 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-04-25 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Citroen Xsara jest wystawione do sprzedania. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Citroen Xsara 1.8 1997 van (minibus). Tanio Szczęki hamulcowe przednie Citroen Xsara 1.8 1997 van (minibus). Producent tego auta zamontował silnik o poj. 1.8 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 1998. Kasta tego samochodu to van (minibus) i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Citroen . Ten model Xsara wyszedł na cały świat w wersjach takich jak Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno szczęki hamulcowe przednie . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Citroen Xsara. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Citroen Xsara. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Warsztat ze specjalizacją mówi że Citroen Xsara to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen Xsara bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Citroen Xsara. Więc uwielbiam swój samochód. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam szczęki hamulcowe przednie do Xsara. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Byłem w szoku że znalazłem u nich szczęki hamulcowe przednie. Wszystko było na miejscu z szczęki hamulcowe przednie nie było problemu wszystko sprawne Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Moto2.pl znalazł dla mnie szczęki hamulcowe przednie poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Citroen Xsara. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć szczęki hamulcowe przednie. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Citroen Xsara. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu szczęki hamulcowe przednie w Citroen Xsara. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić szczęki hamulcowe przednie do Citroen Xsara. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie szczęki hamulcowe przednie. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest szczęki hamulcowe przednie. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Citroen Xsara na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Citroen Xsara

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Citroen Xsara
Szczęki hamulcowe przednie Citroen Xsara Szczęki hamulcowe przednie Citroen Xsara
@parent