Szczęki hamulcowe przednie Daihatsu Rocky

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Daihatsu Rocky
Szczęki hamulcowe przednie Daihatsu Rocky
Szczęki hamulcowe przednie Daihatsu Rocky
Szczęki hamulcowe przednie Daihatsu Rocky
Szczęki hamulcowe przednie Daihatsu Rocky
Szczęki hamulcowe przednie Daihatsu Rocky
Szczęki hamulcowe przednie Daihatsu Rocky
Szczęki hamulcowe przednie Daihatsu Rocky

Sprzedawcy części do Daihatsu Rocky:

zamienne czesci samochodowe
części używane poznań
giełda części słomczyn
auto części warszawa
moto2
czesci samochodowe uzywane
moto2.pl
giełda części
auto szrot
auto szrot samochodowy
auto czesci zamienne
giełda części poznań
giełda części śląsk
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane opel
auto części
auto części poznań
auto części słomczyn
części moto2
części używane amerykańskie
giełda części samochodowych
giełda części moto2.pl
części uzywane samochodowe
części szrot samochodowy
auto części zamienne
gielda czesci
auto części gliwice
auto kasacja części używane

Cena Szczęki hamulcowe przednie Daihatsu Rocky Cena

Tanie części do Daihatsu Rocky pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Części w kategorii Hamulce. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-03-07 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-04-21 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Daihatsu Rocky jest wystawione do sprzedania. Oferent tych pięknych części ma 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Daihatsu Rocky 1.6 1998 van (minibus). Tanio Szczęki hamulcowe przednie Daihatsu Rocky 1.6 1998 van (minibus). Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 1.6 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 1999. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to van (minibus) i to auto wyprodukowano przez producenta Daihatsu. Ten model Rocky pojawił się na rynku w wersjach Standard, 2.8D.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem szczęki hamulcowe przednie i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Daihatsu Rocky. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Daihatsu Rocky. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Czytałem na forum, że Daihatsu Rocky to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Daihatsu Rocky bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Daihatsu Rocky. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem szczęki hamulcowe przednie do Rocky. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem szczęki hamulcowe przednie. Zamontowałem szczęki hamulcowe przednie do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Moto2.pl znalazł dla mnie szczęki hamulcowe przednie poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Daihatsu Rocky. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio szczęki hamulcowe przednie. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Daihatsu Rocky. Wraz z mistrzem mechaniki czyli kumplem zajmiemy się naprawą szczęki hamulcowe przednie w Daihatsu Rocky. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając szczęki hamulcowe przednie do Daihatsu Rocky. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem szczęki hamulcowe przednie. Chyba najlepsza oferta prosto z moto2 Znaleziona w Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele szczęki hamulcowe przednie. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Daihatsu Rocky na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Daihatsu Rocky

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Daihatsu Rocky
Szczęki hamulcowe przednie Daihatsu Rocky Szczęki hamulcowe przednie Daihatsu Rocky
@parent