Szczęki hamulcowe przednie Fiat Stilo

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Fiat Stilo
Szczęki hamulcowe przednie Fiat Stilo
Szczęki hamulcowe przednie Fiat Stilo
Szczęki hamulcowe przednie Fiat Stilo
Szczęki hamulcowe przednie Fiat Stilo
Szczęki hamulcowe przednie Fiat Stilo
Szczęki hamulcowe przednie Fiat Stilo
Szczęki hamulcowe przednie Fiat Stilo
Szczęki hamulcowe przednie Fiat Stilo

Sprzedawcy części do Fiat Stilo:

moto2
giełda części samochodowych
auto kasacja części używane
giełda części poznań
auto części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
giełda części śląsk
auto części
części uzywane samochodowe
auto części gliwice
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części moto2.pl
moto2.pl
giełda części słomczyn
auto części warszawa
części moto2
części używane opel
części używane poznań
zamienne czesci samochodowe
gielda czesci
auto czesci zamienne
auto części zamienne
auto szrot
auto szrot samochodowy
giełda części
części szrot samochodowy
części używane amerykańskie
auto części poznań

Cena Szczęki hamulcowe przednie Fiat Stilo Cena

Części używane samochodowe na portalu z ofertami do Fiat Stilo na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Używane części samochodowe z kategorii Hamulce. Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2018-03-07 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-04-21 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Fiat Stilo jest wystawione do sprzedania. Wystawiający ma na stanie 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Fiat Stilo 1.9 2002 terenowy. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Fiat Stilo 1.9 2002 terenowy. Zaletą tego auta jest jego pojemność 1.9 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 1998. Buda tego pojazdu to terenowy i ten samochód produkuje Fiat. Ten model Stilo pojawił się na rynku w wersjach Standard, 5D, 5 drzwi, jtd, 5 drzwi, 16v, jtd, 3D, multiwagon, combi, Hatchback 133 KM, 16V 133 KM, 133 KM, 85 kw, mulitiwan, 5D, multiwagon, m, 5d jtd, multiwagon, multi jet, 5d, 5, combi, -, 3, Abarth, 5d, Actual, Actual, osobowy, obojętne, multi wagon, 5, Actual, 1.9 JTD, hatchback, 5-DRZWIOWY, 3d, Dynamic, multiwagon, 5 d, Active, 5 drzwiowa, 5D, SW, Dymanic, 5D, ?, 192, multiwagon, 5 D, niemiecka, 5 drzwi, 5d, 5d, dynamic, multiwagon, 1,9 jtd, 3d, 5d, trzydrzwiowa, 5-drzwiowy, jtd, hatchback, multiwagon, jtd, autohause, jtd.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów szczęki hamulcowe przednie . Wiedziałem jak to zamontować do Fiat Stilo. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Fiat Stilo. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Specjaliści mówią że Fiat Stilo to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Fiat Stilo bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Fiat Stilo. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Raz tylko szukałem na szrocie szczęki hamulcowe przednie do Stilo. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem szczęki hamulcowe przednie. Gwarancja na szczęki hamulcowe przednie okazała się niepotrzebna, część była dobra. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Wpisałem szczęki hamulcowe przednie na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Fiat Stilo. Teraz wraz z narzeczoną muszę poszukać szczęki hamulcowe przednie. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Fiat Stilo. Choćbym źle się czuł to dowiem się co zrobić, aby naprawić  szczęki hamulcowe przednie w Fiat Stilo. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając szczęki hamulcowe przednie do Fiat Stilo. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie szczęki hamulcowe przednie. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo szczęki hamulcowe przednie. Widziałem na tym szrocie całe Fiat Stilo na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Fiat Stilo

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Fiat Stilo
Szczęki hamulcowe przednie Fiat Stilo Szczęki hamulcowe przednie Fiat Stilo
@parent