Szczęki hamulcowe przednie Fiat Uno

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Fiat Uno
Szczęki hamulcowe przednie Fiat Uno
Szczęki hamulcowe przednie Fiat Uno
Szczęki hamulcowe przednie Fiat Uno
Szczęki hamulcowe przednie Fiat Uno
Szczęki hamulcowe przednie Fiat Uno
Szczęki hamulcowe przednie Fiat Uno
Szczęki hamulcowe przednie Fiat Uno
Szczęki hamulcowe przednie Fiat Uno

Sprzedawcy części do Fiat Uno:

auto kasacja części używane
auto części warszawa
części szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
auto szrot samochodowy
części używane poznań
części moto2
części uzywane samochodowe
giełda części samochodowych
części używane amerykańskie
giełda części moto2.pl
moto2
części używane opel
giełda części poznań
auto części
moto2.pl
giełda części
auto szrot
auto części gliwice
gielda czesci
auto części słomczyn
giełda części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
auto części zamienne
zamienne czesci samochodowe
auto czesci zamienne
giełda części śląsk
auto części poznań

Cena Szczęki hamulcowe przednie Fiat Uno Cena

Ogłoszenia części samochodowych Fiat Uno przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Części samochodowe w kategorii Hamulce. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-03-07 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-04-23 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Fiat Uno jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Fiat Uno 2.3 1999 kombi. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Fiat Uno 2.3 1999 kombi. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 2.3 i wyprodukowano go w roku 2002. Kasta tego samochodu to kombi i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Fiat. Ten model Uno stworzony został w takich wersjach jak Standard, fire, fire, SX, 5d, -, 2 fire, II, 3D, 3d, R/89 900-1.0-1.1, 1996, Fire, fire, 1.0 fire, 1.0 fire, 1.0 fire, 3 drzwiowa, hatchback, SX, hatchback, Fire, xx, 5 drzwiowa, II, fire, Fire, 146A, 5d, 5d, 1.0, Fire, fire 5d.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem szczęki hamulcowe przednie i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Fiat Uno. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Fiat Uno. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Gdzieś na forum czytałem że Fiat Uno to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Fiat Uno bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Fiat Uno. Jestem dumny z posiadania tego auta. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po szczęki hamulcowe przednie do Uno. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie szczęki hamulcowe przednie. Zamontowałem szczęki hamulcowe przednie do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem szczęki hamulcowe przednie do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Co za Pech stoję sobie grzecznie autem na parkingu aż tu nagle jakiś świr w Bmw wjeżdża w moje Auto Fiat Uno. Nie pozostało nic innego jak znaleźć szczęki hamulcowe przednie. Mój Królik powiedział że to ciężki temat ale nie poddałem się i szukam dalej w Internecie Fiat Uno. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu szczęki hamulcowe przednie w Fiat Uno. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę szczęki hamulcowe przednie do Fiat Uno. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio szczęki hamulcowe przednie. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Było tam mega dużo szczęki hamulcowe przednie. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Fiat Uno na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Fiat Uno

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Fiat Uno
Szczęki hamulcowe przednie Fiat Uno Szczęki hamulcowe przednie Fiat Uno
@parent