Szczęki hamulcowe przednie Ford Grand C-Max

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Ford Grand C-Max
Szczęki hamulcowe przednie Ford Grand C-Max
Szczęki hamulcowe przednie Ford Grand C-Max
Szczęki hamulcowe przednie Ford Grand C-Max
Szczęki hamulcowe przednie Ford Grand C-Max
Szczęki hamulcowe przednie Ford Grand C-Max
Szczęki hamulcowe przednie Ford Grand C-Max
Szczęki hamulcowe przednie Ford Grand C-Max

Sprzedawcy części do Ford Grand C-Max:

auto szrot samochodowy
giełda części samochodowych
moto2
części uzywane samochodowe
giełda części śląsk
gielda czesci
auto szrot
czesci samochodowe uzywane
części moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
auto kasacja części używane
giełda części poznań
giełda części moto2.pl
moto2.pl
części używane opel
auto części słomczyn
giełda części
auto części zamienne
zamienne czesci samochodowe
auto czesci zamienne
auto części warszawa
części szrot samochodowy
części używane amerykańskie
auto części poznań
giełda części słomczyn
auto części
auto części gliwice
części używane poznań

Cena Szczęki hamulcowe przednie Ford Grand C-Max Cena

Wyjątkowy portal ogłoszeniowy z częściami do Ford Grand C-Max na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Używane części samochodowe z kategorii Hamulce. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-06-03 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-07-19 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Ford Grand C-Max przeznaczona na sprzedaż. Sprzedawca części posiada aktualnie 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Ford Grand C-Max 2.2 2006 van (minibus). Tanio Szczęki hamulcowe przednie Ford Grand C-Max 2.2 2006 van (minibus). Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 2.2 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2008. Karoseria w tym samochodziku to nadwozie van (minibus) i to auto wyprodukowano przez producenta Ford. Ten model Grand C-Max pojawił się na rynku w wersjach Standard, 7 osobowa, 7 osobowa, 7 osobowa, Miniwa.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie szczęki hamulcowe przednie . Teraz sam naprawię swoje najładniejsze Ford Grand C-Max. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Ford Grand C-Max. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. W niemieckim komisie mówili że Ford Grand C-Max to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Ford Grand C-Max bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Ford Grand C-Max. Kocham te samochody. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam szczęki hamulcowe przednie do Grand C-Max. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej szczęki hamulcowe przednie. Zamontowałem szczęki hamulcowe przednie do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Moto2.pl znalazł dla mnie szczęki hamulcowe przednie poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Mój najdroższy kumpel wziął mnie na wędke jechaliśmy autem ale niestety uszkodził mój niezastąpiony samochód Ford Grand C-Max. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio szczęki hamulcowe przednie. nie wiedziałem gdzie więc szukam na moto2 Ford Grand C-Max. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić szczęki hamulcowe przednie w Ford Grand C-Max. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić szczęki hamulcowe przednie do Ford Grand C-Max. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie szczęki hamulcowe przednie. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest szczęki hamulcowe przednie. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Ford Grand C-Max na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Ford Grand C-Max

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Ford Grand C-Max
Szczęki hamulcowe przednie Ford Grand C-Max Szczęki hamulcowe przednie Ford Grand C-Max
@parent