Szczęki hamulcowe przednie Kia Pride

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Kia Pride
Szczęki hamulcowe przednie Kia Pride
Szczęki hamulcowe przednie Kia Pride
Szczęki hamulcowe przednie Kia Pride
Szczęki hamulcowe przednie Kia Pride
Szczęki hamulcowe przednie Kia Pride
Szczęki hamulcowe przednie Kia Pride
Szczęki hamulcowe przednie Kia Pride

Sprzedawcy części do Kia Pride:

giełda części używanych samochodowych poznań
czesci samochodowe uzywane
części moto2
części szrot samochodowy
auto szrot
giełda części moto2.pl
auto części zamienne
auto czesci zamienne
giełda części śląsk
moto2.pl
części uzywane samochodowe
części używane amerykańskie
auto części
giełda części
giełda części poznań
auto kasacja części używane
giełda części słomczyn
auto części poznań
moto2
gielda czesci
auto części słomczyn
auto części gliwice
auto szrot samochodowy
auto części warszawa
giełda części samochodowych
części używane poznań
zamienne czesci samochodowe
części używane opel

Cena Szczęki hamulcowe przednie Kia Pride Cena

Sprzedawcy części samochodowych Kia Pride przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Części samochodowe w kategorii Hamulce. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-03-07 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-04-23 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Kia Pride przeznaczona na sprzedaż. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Kia Pride 1.8 1999 coupe. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Kia Pride 1.8 1999 coupe. Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 1.8 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2003. Kasta zastosowana w tym pojeździe to nadwozie coupe i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Kia. Ten model Pride wychodził w takich wersjach Standard, 1,3 16V 47 kW, 5, 1.3.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów szczęki hamulcowe przednie i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Kia Pride. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Kia Pride. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Ktoś na facebooku pisał że Kia Pride bardzo dobry samochód z niezłymi opiniami użytkowników i mechaników wiec warto kupić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Kia Pride bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Kia Pride. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane szczęki hamulcowe przednie do Pride. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie szczęki hamulcowe przednie. Dostałem szczęki hamulcowe przednie od ręki i od razu mogłem montować do auta. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Zadzwoniłem po części używane szczęki hamulcowe przednie do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Kia Pride. Nie pozostało nic innego jak znaleźć szczęki hamulcowe przednie. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Kia Pride. Niezależnie od pogody podjadę do przyjaciela i dowiem się jak naprawić  szczęki hamulcowe przednie w Kia Pride. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli W moim pięknym Pojeździe pojadę daleko i nie popsuje na pewno części szczęki hamulcowe przednie do Kia Pride. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio szczęki hamulcowe przednie. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Chyba największa ilość szczęki hamulcowe przednie. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Kia Pride na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Kia Pride

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Kia Pride
Szczęki hamulcowe przednie Kia Pride Szczęki hamulcowe przednie Kia Pride
@parent