Szczęki hamulcowe przednie Lexus RX II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Lexus RX II FL
Szczęki hamulcowe przednie Lexus RX II FL

Sprzedawcy części do Lexus RX:

auto kasacja części używane
giełda części słomczyn
auto części warszawa
giełda części poznań
giełda części samochodowych
części szrot samochodowy
części używane poznań
auto szrot
auto części gliwice
części moto2
czesci samochodowe uzywane
giełda części używanych samochodowych poznań
gielda czesci
części używane opel
części uzywane samochodowe
moto2
auto części słomczyn
zamienne czesci samochodowe
auto części
moto2.pl
auto czesci zamienne
auto szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
auto części poznań
części używane amerykańskie
giełda części
auto części zamienne
giełda części śląsk

Cena Szczęki hamulcowe przednie Lexus RX Cena

Oferta części samochodowych Lexus RX na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Hamulce. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-06-03 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2018-07-16 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Lexus RX II FL jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Lexus RX II FL 1.6 2009 hatchback. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Lexus RX II FL 1.6 2009 hatchback. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 1.6 i wyprodukowany został w roku 2006. Nadwozie tego pojazdu to hatchback i to auto wyprodukowano przez producenta Lexus. Ten model RX wychodził w takich wersjach I, I FL, II, II FL, III, III FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym szczęki hamulcowe przednie . Podobno najczęściej psująca się część do Lexus RX wersja II FL. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Lexus RX. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. W niemieckim komisie mówili że Lexus RX bardzo dobry samochód z niezłymi opiniami użytkowników i mechaników wiec warto kupić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lexus RX bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Lexus RX. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Raz tylko szukałem na szrocie szczęki hamulcowe przednie do RX. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu szczęki hamulcowe przednie. Znalazłem szczęki hamulcowe przednie w dobrej cenie i dobrym stanie. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Wszędzie szukałem szczęki hamulcowe przednie i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy pogoda jest bardzo zła i leje deszcz trzeba uważać aby nie uszkodzić swojego auta Lexus RX. Chyba będę na moto2 musiał poszukać szczęki hamulcowe przednie. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na moto2 Lexus RX. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić szczęki hamulcowe przednie w Lexus RX. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  W moim pięknym Pojeździe pojadę daleko i nie popsuje na pewno części szczęki hamulcowe przednie do Lexus RX. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio szczęki hamulcowe przednie. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Tam mają dużo szczęki hamulcowe przednie. Widziałem na tym szrocie całe Lexus RX na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Lexus RX II FL

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Lexus RX II FL
@parent