Szczęki hamulcowe przednie Lexus SC II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Lexus SC II
Szczęki hamulcowe przednie Lexus SC II

Sprzedawcy części do Lexus SC:

auto części
giełda części śląsk
gielda czesci
giełda części
części używane opel
auto części poznań
giełda części samochodowych
czesci samochodowe uzywane
auto czesci zamienne
giełda części moto2.pl
części używane amerykańskie
auto części zamienne
części uzywane samochodowe
części używane poznań
auto szrot samochodowy
auto szrot
giełda części poznań
zamienne czesci samochodowe
auto części warszawa
auto kasacja części używane
auto części słomczyn
moto2.pl
giełda części używanych samochodowych poznań
części moto2
auto części gliwice
części szrot samochodowy
giełda części słomczyn
moto2

Cena Szczęki hamulcowe przednie Lexus SC Cena

Oferty części używanych samochodowych Lexus SC na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Wybierz części samochodowe z kategorii Hamulce. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-03-07 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-04-24 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Lexus SC II jest wystawione do sprzedania. Sprzedawca posiada 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Lexus SC II 2.3 2005 kombi. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Lexus SC II 2.3 2005 kombi. Ekonomiczne auto z silnikiem 2.3 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2000. Nadwozie w tym samochodziku to kombi i to auto wyprodukowano przez producenta Lexus. Ten model SC pojawił się na rynku w wersjach I, II, II FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym szczęki hamulcowe przednie . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Lexus SC wersja II. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Lexus SC. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Ludzie mówią, że Lexus SC to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lexus SC bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Lexus SC. Ważne że mi się nie psuje. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam szczęki hamulcowe przednie do SC. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie szczęki hamulcowe przednie. Wszystko było na miejscu z szczęki hamulcowe przednie nie było problemu wszystko sprawne Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem szczęki hamulcowe przednie do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód Lexus SC. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć szczęki hamulcowe przednie. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Lexus SC. Mam nadzieję że jak poszukam trochę porad w internecie to ogarnę naprawę szczęki hamulcowe przednie w Lexus SC. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić szczęki hamulcowe przednie do Lexus SC. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio szczęki hamulcowe przednie. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele szczęki hamulcowe przednie. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Lexus SC na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Lexus SC II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Lexus SC II
@parent