Szczęki hamulcowe przednie Mazda 6 II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Mazda 6 II FL
Szczęki hamulcowe przednie Mazda 6 II FL

Sprzedawcy części do Mazda 6:

giełda części moto2.pl
gielda czesci
giełda części poznań
giełda części śląsk
auto części poznań
czesci samochodowe uzywane
moto2.pl
giełda części samochodowych
auto części gliwice
części szrot samochodowy
moto2
części używane poznań
auto kasacja części używane
zamienne czesci samochodowe
części moto2
części uzywane samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części
części używane opel
części używane amerykańskie
giełda części
auto czesci zamienne
giełda części słomczyn
auto części warszawa
auto szrot samochodowy
auto części słomczyn
auto części zamienne
auto szrot

Cena Szczęki hamulcowe przednie Mazda 6 Cena

Popularny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych z ofertami części do Mazda 6 w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Hamulce. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-03-07 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-04-22 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Mazda 6 II FL jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Sprzedawca ma dostępne w tej chwili 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Mazda 6 II FL 2.0 2012 kombi. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Mazda 6 II FL 2.0 2012 kombi. Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 2.0 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2012. Kasta zastosowana w tym pojeździe to nadwozie kombi i jest to auto producenta Mazda. Ten model 6 wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak I, I FL, II, II FL, III.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym szczęki hamulcowe przednie . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Mazda 6 wersja II FL. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Mazda 6. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Specjaliści mówią że Mazda 6 to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Mazda 6 bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Mazda 6. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po szczęki hamulcowe przednie do 6. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem szczęki hamulcowe przednie. Dostałem szczęki hamulcowe przednie od ręki i od razu mogłem montować do auta. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem szczęki hamulcowe przednie do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód Mazda 6. Żona każe mi teraz poszukać szczęki hamulcowe przednie. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na moto2 Mazda 6. Chciałem zaczerpnąć porady mechanika jak wymienić samemu szczęki hamulcowe przednie w Mazda 6. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić szczęki hamulcowe przednie do Mazda 6. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem szczęki hamulcowe przednie. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. szczęki hamulcowe przednie. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Mazda 6 na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Mazda 6 II FL

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Mazda 6 II FL
@parent