Szczęki hamulcowe przednie Mercedes-Benz CLS C219 FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Mercedes-Benz CLS C219 FL
Szczęki hamulcowe przednie Mercedes-Benz CLS C219 FL

Sprzedawcy części do Mercedes-Benz CLS:

giełda części poznań
części moto2
giełda części śląsk
auto części słomczyn
auto części warszawa
giełda części
części używane opel
auto części zamienne
giełda części słomczyn
auto części gliwice
auto kasacja części używane
moto2.pl
giełda części moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
części używane poznań
części uzywane samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane amerykańskie
auto szrot
gielda czesci
giełda części samochodowych
auto części
auto części poznań
czesci samochodowe uzywane
auto czesci zamienne
części szrot samochodowy
auto szrot samochodowy
moto2

Cena Szczęki hamulcowe przednie Mercedes-Benz CLS Cena

Oferty części używanych samochodowych Mercedes-Benz CLS pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Części samochodowe w kategorii Hamulce. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-03-07 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-04-26 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Mercedes-Benz CLS C219 FL przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Mercedes-Benz CLS C219 FL 1.8 2010 hatchback. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Mercedes-Benz CLS C219 FL 1.8 2010 hatchback. Zaletą tego auta jest jego pojemność 1.8 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 2010. Buda tego pojazdu to hatchback i jest to auto producenta Mercedes-Benz. Ten model CLS możliwy jest do zobaczenia w wersjach C219, C219 FL, C218, C218 FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem szczęki hamulcowe przednie i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Mercedes-Benz CLS wersja C219 FL. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Mercedes-Benz CLS. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Ktoś na facebooku pisał że Mercedes-Benz CLS to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Mercedes-Benz CLS bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Mercedes-Benz CLS. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić szczęki hamulcowe przednie do CLS. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Byłem w szoku że znalazłem u nich szczęki hamulcowe przednie. Już nie szukam szczęki hamulcowe przednie wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Wszędzie szukałem szczęki hamulcowe przednie i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjechałem z treningu jakiś gościu uszkodził mój samochód Mercedes-Benz CLS. Rozpocząłem poszukiwania szczęki hamulcowe przednie. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Mercedes-Benz CLS. Mam nadzieję że jak poszukam trochę porad w internecie to ogarnę naprawę szczęki hamulcowe przednie w Mercedes-Benz CLS. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  szczęki hamulcowe przednie do Mercedes-Benz CLS. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie szczęki hamulcowe przednie. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części szczęki hamulcowe przednie. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Mercedes-Benz CLS na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Mercedes-Benz CLS C219 FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Mercedes-Benz CLS C219 FL
@parent