Szczęki hamulcowe przednie Mercedes-Benz SL R230

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Mercedes-Benz SL R230
Szczęki hamulcowe przednie Mercedes-Benz SL R230

Sprzedawcy części do Mercedes-Benz SL:

części używane amerykańskie
części moto2
auto szrot samochodowy
moto2
auto kasacja części używane
auto części
części uzywane samochodowe
gielda czesci
auto czesci zamienne
giełda części poznań
auto części gliwice
zamienne czesci samochodowe
części używane poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
auto szrot
auto części warszawa
giełda części samochodowych
auto części poznań
czesci samochodowe uzywane
auto części zamienne
części używane opel
części szrot samochodowy
giełda części słomczyn
moto2.pl
auto części słomczyn
giełda części
giełda części moto2.pl
giełda części śląsk

Cena Szczęki hamulcowe przednie Mercedes-Benz SL Cena

Portal z darmowymi ogłoszeniami części używanych samochodowych Mercedes-Benz SL i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Części samochodowe w kategorii Hamulce. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2018-06-03 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-07-19 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Mercedes-Benz SL R230 jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Mercedes-Benz SL R230 1.5 2005 sedan. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Mercedes-Benz SL R230 1.5 2005 sedan. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 1.5 i wyprodukowano go w roku 2002. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu sedan i produkuje ten samochód marka Mercedes-Benz. Ten model SL wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak R107, R129, R129 FL, R230, R230 FL, R230 FL II, R231.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów szczęki hamulcowe przednie . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Mercedes-Benz SL wersja R230. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Mercedes-Benz SL. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. W niemieckim komisie mówili że Mercedes-Benz SL w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Mercedes-Benz SL bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Mercedes-Benz SL. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam szczęki hamulcowe przednie do SL. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem szczęki hamulcowe przednie. Już nie szukam szczęki hamulcowe przednie wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Gdzie szukać szczęki hamulcowe przednie najlepiej na stronie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Mercedes-Benz SL. Gdzie ja znajdę takie tanie szczęki hamulcowe przednie. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Mercedes-Benz SL. Spotkam się z kumplem i pogadam o tym jak naprawić  szczęki hamulcowe przednie w Mercedes-Benz SL. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić szczęki hamulcowe przednie do Mercedes-Benz SL. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię szczęki hamulcowe przednie. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Było tam mega dużo szczęki hamulcowe przednie. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Mercedes-Benz SL na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Mercedes-Benz SL R230

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Mercedes-Benz SL R230
@parent