Szczęki hamulcowe przednie Nissan Altima U13

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Nissan Altima U13
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Altima U13

Sprzedawcy części do Nissan Altima:

auto szrot samochodowy
moto2.pl
giełda części samochodowych
giełda części poznań
części szrot samochodowy
części używane poznań
auto części zamienne
auto czesci zamienne
giełda części moto2.pl
części używane opel
giełda części
giełda części używanych samochodowych poznań
auto kasacja części używane
czesci samochodowe uzywane
moto2
auto części
giełda części słomczyn
auto części słomczyn
auto części gliwice
części moto2
auto części warszawa
gielda czesci
giełda części śląsk
zamienne czesci samochodowe
auto części poznań
części używane amerykańskie
części uzywane samochodowe
auto szrot

Cena Szczęki hamulcowe przednie Nissan Altima Cena

Samochodowe części serwis z ofertami do Nissan Altima możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Najlepsze części w kategorii Hamulce. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-03-07 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-04-24 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Nissan Altima U13 przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Nissan Altima U13 1.9 1995 SUV. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Nissan Altima U13 1.9 1995 SUV. Pojemność tego auta to 1.9 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 1996. Bryła tego samochodu to SUV i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Nissan. Ten model Altima wychodził w takich wersjach U13, L30, L31, L32/U32, L33.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie szczęki hamulcowe przednie . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Nissan Altima wersja U13. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Nissan Altima. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Słyszałem od mechanika że Nissan Altima ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Altima bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Nissan Altima. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem szczęki hamulcowe przednie do Altima. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem szczęki hamulcowe przednie. Dostałem szczęki hamulcowe przednie od ręki i od razu mogłem montować do auta. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Jak nie dostanę szczęki hamulcowe przednie na Moto2.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Nissan Altima. Musiałem poszukać  szczęki hamulcowe przednie. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Nissan Altima. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić szczęki hamulcowe przednie w Nissan Altima. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę szczęki hamulcowe przednie do Nissan Altima. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem szczęki hamulcowe przednie. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest szczęki hamulcowe przednie. Zobaczyłem na tym placu calutkie Nissan Altima na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Nissan Altima U13

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Nissan Altima U13
@parent