Szczęki hamulcowe przednie Nissan Micra K11

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Nissan Micra K11
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Micra K11
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Micra K11
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Micra K11
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Micra K11
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Micra K11
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Micra K11
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Micra K11

Sprzedawcy części do Nissan Micra:

giełda części moto2.pl
auto szrot
giełda części
auto części gliwice
części używane amerykańskie
auto części słomczyn
auto części poznań
auto części warszawa
giełda części samochodowych
części szrot samochodowy
moto2
auto czesci zamienne
auto części
zamienne czesci samochodowe
giełda części śląsk
części moto2
czesci samochodowe uzywane
giełda części poznań
auto kasacja części używane
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części słomczyn
auto części zamienne
części używane opel
moto2.pl
części uzywane samochodowe
części używane poznań
auto szrot samochodowy
gielda czesci

Cena Szczęki hamulcowe przednie Nissan Micra Cena

Serwis ogłoszeń części samochodowych do Nissan Micra w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Najtańsze części samochodowe w dziale Hamulce. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-03-07 i to ogłoszenie bez przerwy jest aktualne, aż do dzisiaj 2018-04-25 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Nissan Micra K11 i wstawiona została do taniej sprzedaży. Sprzedawca części samochodowych na magazynie ma 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Nissan Micra K11 1.9 1992 hatchback. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Nissan Micra K11 1.9 1992 hatchback. To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 1.9 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 1997. Kasta zastosowana w tym pojeździe to nadwozie hatchback i twórcą tego pojazdu jest Nissan. Ten model Micra wyprodukowany został w wersjach K10, K11, K11 FL, K11 FL II, K12, K12 FL, K13, K13 FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem szczęki hamulcowe przednie . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Nissan Micra wersja K11. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Nissan Micra. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Ludzie mówią, że Nissan Micra to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Micra bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Nissan Micra. Ważne że mi się nie psuje. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po szczęki hamulcowe przednie do Micra. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej szczęki hamulcowe przednie. Dostałem szczęki hamulcowe przednie od ręki i od razu mogłem montować do auta. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Wszędzie szukałem szczęki hamulcowe przednie i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Nissan Micra. Nadszedł czas znaleźć szczęki hamulcowe przednie. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Nissan Micra. Wraz z mistrzem mechaniki czyli kumplem zajmiemy się naprawą szczęki hamulcowe przednie w Nissan Micra. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę szczęki hamulcowe przednie do Nissan Micra. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio szczęki hamulcowe przednie. Chyba najlepsza oferta prosto z moto2 Znaleziona w Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części szczęki hamulcowe przednie. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Nissan Micra na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Nissan Micra K11

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Nissan Micra K11
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Micra K11 Szczęki hamulcowe przednie Nissan Micra K11
@parent