Szczęki hamulcowe przednie Nissan Navara D21

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Nissan Navara D21
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Navara D21
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Navara D21
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Navara D21
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Navara D21
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Navara D21
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Navara D21
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Navara D21

Sprzedawcy części do Nissan Navara:

zamienne czesci samochodowe
czesci samochodowe uzywane
części szrot samochodowy
auto szrot samochodowy
auto części poznań
auto kasacja części używane
części uzywane samochodowe
giełda części
giełda części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
części moto2
auto części warszawa
giełda części moto2.pl
auto części
giełda części śląsk
giełda części poznań
moto2
gielda czesci
giełda części samochodowych
moto2.pl
auto szrot
auto części gliwice
auto części zamienne
auto czesci zamienne
auto części słomczyn
części używane amerykańskie
części używane opel
części używane poznań

Cena Szczęki hamulcowe przednie Nissan Navara Cena

Używane części do Nissan Navara przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Najtańsze części samochodowe w dziale Hamulce. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-03-07 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-04-27 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Nissan Navara D21 przeznaczona na sprzedaż. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Nissan Navara D21 2.3 1991 coupe. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Nissan Navara D21 2.3 1991 coupe. Samochód ten posiada pojemność silnika 2.3 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 1989. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu coupe i to auto wyprodukowano przez producenta Nissan. Ten model Navara pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach D21, D22, D22 FL, D40.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów szczęki hamulcowe przednie . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Nissan Navara wersja D21. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Nissan Navara. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Ludzie mówią, że Nissan Navara to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Navara bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Nissan Navara. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Raz tylko szukałem na szrocie szczęki hamulcowe przednie do Navara. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Byłem w szoku że znalazłem u nich szczęki hamulcowe przednie. Znalazłem szczęki hamulcowe przednie w dobrej cenie i dobrym stanie. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Zadzwoniłem po części używane szczęki hamulcowe przednie do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód Nissan Navara. Rozpocząłem poszukiwania szczęki hamulcowe przednie. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na moto2 Nissan Navara. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu szczęki hamulcowe przednie w Nissan Navara. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę szczęki hamulcowe przednie do Nissan Navara. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie szczęki hamulcowe przednie. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. szczęki hamulcowe przednie. Widziałem na tym szrocie całe Nissan Navara na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Nissan Navara D21

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Nissan Navara D21
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Navara D21 Szczęki hamulcowe przednie Nissan Navara D21
@parent