Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera P10 FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera P10 FL
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera P10 FL
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera P10 FL
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera P10 FL
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera P10 FL
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera P10 FL
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera P10 FL
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera P10 FL

Sprzedawcy części do Nissan Primera:

części uzywane samochodowe
auto części słomczyn
auto czesci zamienne
giełda części śląsk
auto części
auto części zamienne
części moto2
części używane opel
auto części warszawa
giełda części
auto szrot
gielda czesci
czesci samochodowe uzywane
części szrot samochodowy
zamienne czesci samochodowe
moto2.pl
auto szrot samochodowy
moto2
części używane amerykańskie
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części moto2.pl
auto części gliwice
giełda części poznań
giełda części samochodowych
części używane poznań
auto części poznań
giełda części słomczyn
auto kasacja części używane

Cena Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera Cena

Samochodowe części serwis z ofertami do Nissan Primera znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Hamulce. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-06-03 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-07-21 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Nissan Primera P10 FL i wstawiona została do taniej sprzedaży. Sprzedawca części samochodowych na magazynie ma 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera P10 FL 2.2 1995 terenowy. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera P10 FL 2.2 1995 terenowy. Zaletą tego auta jest jego pojemność 2.2 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 1995. Nadwozie tego pojazdu to terenowy i to auto wyprodukowano przez producenta Nissan. Ten model Primera pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach P10, P10 FL, P11, P11 FL, P11 FL II, P12.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem szczęki hamulcowe przednie . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Nissan Primera wersja P10 FL. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Nissan Primera. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Słyszałem od mechanika że Nissan Primera to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Primera bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Nissan Primera. Jestem dumny z posiadania tego auta. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane szczęki hamulcowe przednie do Primera. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu szczęki hamulcowe przednie. Kupiłem szczęki hamulcowe przednie i od razu sam zamontowałem do samochodu. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Wpisałem szczęki hamulcowe przednie na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Czasami w życiu jest tak fajnie że gdy chcesz bardzo w szybko rozbić swoje Auto ktoś inny ci w tym pomoże i w ten sposób zepsułem swoje Auto Nissan Primera. Nadszedł czas znaleźć szczęki hamulcowe przednie. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Nissan Primera. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu szczęki hamulcowe przednie w Nissan Primera. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę szczęki hamulcowe przednie do Nissan Primera. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie szczęki hamulcowe przednie. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest szczęki hamulcowe przednie. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Nissan Primera na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera P10 FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera P10 FL
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera P10 FL Szczęki hamulcowe przednie Nissan Primera P10 FL
@parent