Szczęki hamulcowe przednie Nissan Skyline

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Nissan Skyline
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Skyline
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Skyline
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Skyline
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Skyline
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Skyline
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Skyline
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Skyline
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Skyline
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Skyline

Sprzedawcy części do Nissan Skyline:

gielda czesci
giełda części moto2.pl
moto2.pl
moto2
części moto2
części uzywane samochodowe
giełda części słomczyn
auto części zamienne
auto czesci zamienne
giełda części samochodowych
giełda części poznań
zamienne czesci samochodowe
części używane poznań
auto części słomczyn
auto szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
auto części gliwice
auto części poznań
auto szrot
giełda części
giełda części śląsk
części używane amerykańskie
auto części warszawa
giełda części używanych samochodowych poznań
części szrot samochodowy
auto części
auto kasacja części używane
części używane opel

Cena Szczęki hamulcowe przednie Nissan Skyline Cena

Oferta części samochodowych Nissan Skyline znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Części w kategorii Hamulce. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2018-03-07 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-04-24 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Nissan Skyline i wstawiona została do taniej sprzedaży. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Nissan Skyline 2.0 2001 van (minibus). Tanio Szczęki hamulcowe przednie Nissan Skyline 2.0 2001 van (minibus). Zaletą tego auta jest jego pojemność 2.0 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2003. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia van (minibus) i twórcą tego pojazdu jest Nissan. Ten model Skyline wychodził w takich wersjach Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem szczęki hamulcowe przednie . Podobno najczęściej psująca się część do Nissan Skyline. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Nissan Skyline. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Ktoś na facebooku pisał że Nissan Skyline ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Skyline bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Nissan Skyline. Kocham te samochody. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem szczęki hamulcowe przednie do Skyline. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem szczęki hamulcowe przednie. Poszukałem szczęki hamulcowe przednie na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Moto2.pl znalazł dla mnie szczęki hamulcowe przednie poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Spod bloku chciałem wyjechać ale zobaczyłem czarnego Kota i niestety przypadkiem uderzyłem w lampę tak oto zepsułem swój samochód Nissan Skyline. Żona każe mi teraz poszukać szczęki hamulcowe przednie. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na moto2 Nissan Skyline. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu szczęki hamulcowe przednie w Nissan Skyline. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę szczęki hamulcowe przednie do Nissan Skyline. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie szczęki hamulcowe przednie. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest szczęki hamulcowe przednie. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Nissan Skyline na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Nissan Skyline

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Nissan Skyline
Szczęki hamulcowe przednie Nissan Skyline Szczęki hamulcowe przednie Nissan Skyline
@parent