Szczęki hamulcowe przednie Opel Arena

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Opel Arena
Szczęki hamulcowe przednie Opel Arena
Szczęki hamulcowe przednie Opel Arena
Szczęki hamulcowe przednie Opel Arena
Szczęki hamulcowe przednie Opel Arena
Szczęki hamulcowe przednie Opel Arena
Szczęki hamulcowe przednie Opel Arena
Szczęki hamulcowe przednie Opel Arena

Sprzedawcy części do Opel Arena:

moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane poznań
giełda części śląsk
czesci samochodowe uzywane
moto2
auto części gliwice
giełda części moto2.pl
części uzywane samochodowe
auto szrot samochodowy
auto części poznań
auto części warszawa
części używane amerykańskie
giełda części słomczyn
auto czesci zamienne
giełda części
auto części
części moto2
części używane opel
auto szrot
auto kasacja części używane
auto części zamienne
auto części słomczyn
giełda części samochodowych
giełda części poznań
gielda czesci
części szrot samochodowy

Cena Szczęki hamulcowe przednie Opel Arena Cena

Oferty części używanych samochodowych Opel Arena przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Wybierz części samochodowe z kategorii Hamulce. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2018-06-03 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-07-20 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Opel Arena i widnieje tutaj jako do sprzedania. Wystawiający ma na stanie 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Opel Arena 1.8 1998 pickup. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Opel Arena 1.8 1998 pickup. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 1.8 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2001. Kasta zastosowana w tym pojeździe to nadwozie pickup i twórcą tego pojazdu jest Opel. Ten model Arena wyprodukowany został w wersjach Standard, astar g, Kombi, G.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem szczęki hamulcowe przednie . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Opel Arena. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Opel Arena. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Dowiedziałem się od kolegi że Opel Arena to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Opel Arena bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Opel Arena. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem szczęki hamulcowe przednie do Arena. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. Byłem w szoku że znalazłem u nich szczęki hamulcowe przednie. Gwarancja na szczęki hamulcowe przednie okazała się niepotrzebna, część była dobra. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam szczęki hamulcowe przednie. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Opel Arena. Teraz będę musiał poszukać szczęki hamulcowe przednie. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Opel Arena. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu szczęki hamulcowe przednie w Opel Arena. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając szczęki hamulcowe przednie do Opel Arena. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie szczęki hamulcowe przednie. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. szczęki hamulcowe przednie. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Opel Arena na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Opel Arena

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Opel Arena
Szczęki hamulcowe przednie Opel Arena Szczęki hamulcowe przednie Opel Arena
@parent