Szczęki hamulcowe przednie Opel Corsa B

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Opel Corsa B
Szczęki hamulcowe przednie Opel Corsa B
Szczęki hamulcowe przednie Opel Corsa B
Szczęki hamulcowe przednie Opel Corsa B
Szczęki hamulcowe przednie Opel Corsa B
Szczęki hamulcowe przednie Opel Corsa B
Szczęki hamulcowe przednie Opel Corsa B
Szczęki hamulcowe przednie Opel Corsa B

Sprzedawcy części do Opel Corsa:

giełda części
czesci samochodowe uzywane
moto2
auto części
auto części poznań
auto części zamienne
giełda części słomczyn
giełda części samochodowych
giełda części śląsk
auto kasacja części używane
giełda części moto2.pl
części używane opel
giełda części używanych samochodowych poznań
auto szrot
części szrot samochodowy
auto części warszawa
auto szrot samochodowy
moto2.pl
części używane amerykańskie
części uzywane samochodowe
auto części gliwice
części używane poznań
części moto2
zamienne czesci samochodowe
auto części słomczyn
giełda części poznań
gielda czesci
auto czesci zamienne

Cena Szczęki hamulcowe przednie Opel Corsa Cena

Sprzedawcy części samochodowych Opel Corsa pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Oferty części w kategorii Hamulce. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-03-07 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2018-04-21 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Opel Corsa B przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Sprzedawca posiada 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Opel Corsa B 1.6 1997 coupe. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Opel Corsa B 1.6 1997 coupe. Pojemność tego auta to 1.6 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 1997. Buda tego pięknego auta występuje w coupe i jest to pojazd marki Opel. Ten model Corsa pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach A, B, B FL, C, C FL, D, D FL, E, c.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem szczęki hamulcowe przednie . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Opel Corsa wersja B. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Opel Corsa. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Ktoś na facebooku pisał że Opel Corsa opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Opel Corsa bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Opel Corsa. Jestem dumny z posiadania tego auta. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam szczęki hamulcowe przednie do Corsa. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem szczęki hamulcowe przednie. Zamontowałem szczęki hamulcowe przednie do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Zadzwoniłem po części używane szczęki hamulcowe przednie do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Opel Corsa. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio szczęki hamulcowe przednie. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Opel Corsa. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu szczęki hamulcowe przednie w Opel Corsa. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę szczęki hamulcowe przednie do Opel Corsa. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie szczęki hamulcowe przednie. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest szczęki hamulcowe przednie. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Opel Corsa na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Opel Corsa B

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Opel Corsa B
Szczęki hamulcowe przednie Opel Corsa B Szczęki hamulcowe przednie Opel Corsa B
@parent