Szczęki hamulcowe przednie Opel Vectra C

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Opel Vectra C
Szczęki hamulcowe przednie Opel Vectra C
Szczęki hamulcowe przednie Opel Vectra C
Szczęki hamulcowe przednie Opel Vectra C
Szczęki hamulcowe przednie Opel Vectra C
Szczęki hamulcowe przednie Opel Vectra C
Szczęki hamulcowe przednie Opel Vectra C
Szczęki hamulcowe przednie Opel Vectra C

Sprzedawcy części do Opel Vectra:

giełda części śląsk
czesci samochodowe uzywane
części moto2
giełda części słomczyn
części używane opel
części szrot samochodowy
części używane amerykańskie
auto części warszawa
moto2
auto części gliwice
zamienne czesci samochodowe
auto szrot
auto czesci zamienne
części używane poznań
giełda części moto2.pl
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części
auto szrot samochodowy
giełda części samochodowych
giełda części poznań
części uzywane samochodowe
moto2.pl
auto części słomczyn
auto części poznań
auto części
auto części zamienne
gielda czesci
auto kasacja części używane

Cena Szczęki hamulcowe przednie Opel Vectra Cena

Sprzedawcy części samochodowych Opel Vectra i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Części w kategorii Hamulce. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2018-03-07 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2018-04-23 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Opel Vectra C i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Oferent ma na stanie 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Opel Vectra C 2.3 2002 SUV. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Opel Vectra C 2.3 2002 SUV. Pojazd ten ma pojemność silnika 2.3 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2005. Buda tego auta to SUV i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Opel. Ten model Vectra wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak A, B, B FL, C, C FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem szczęki hamulcowe przednie i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Opel Vectra wersja C. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Opel Vectra. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Ludzie mówią, że Opel Vectra to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Opel Vectra bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Opel Vectra. Ważne że jestem z niego zadowolony. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam szczęki hamulcowe przednie do Vectra. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie szczęki hamulcowe przednie. Zamontowałem szczęki hamulcowe przednie do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Jak nie dostanę szczęki hamulcowe przednie na Moto2.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Opel Vectra. Rozpocząłem poszukiwania szczęki hamulcowe przednie. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Opel Vectra. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić szczęki hamulcowe przednie w Opel Vectra. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając szczęki hamulcowe przednie do Opel Vectra. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie szczęki hamulcowe przednie. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. szczęki hamulcowe przednie. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Opel Vectra na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Opel Vectra C

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Opel Vectra C
Szczęki hamulcowe przednie Opel Vectra C Szczęki hamulcowe przednie Opel Vectra C
@parent