Szczęki hamulcowe przednie Porsche Boxster 986

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Porsche Boxster 986
Szczęki hamulcowe przednie Porsche Boxster 986

Sprzedawcy części do Porsche Boxster:

czesci samochodowe uzywane
moto2
auto szrot
auto czesci zamienne
części szrot samochodowy
auto części poznań
auto części
auto części warszawa
auto szrot samochodowy
części uzywane samochodowe
części używane opel
giełda części
giełda części używanych samochodowych poznań
gielda czesci
auto części słomczyn
giełda części moto2.pl
auto kasacja części używane
giełda części poznań
części moto2
giełda części śląsk
części używane poznań
giełda części słomczyn
giełda części samochodowych
auto części zamienne
zamienne czesci samochodowe
części używane amerykańskie
moto2.pl
auto części gliwice

Cena Szczęki hamulcowe przednie Porsche Boxster Cena

Oferta części samochodowych Porsche Boxster przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Oferty części w kategorii Hamulce. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2018-03-07 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-04-26 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Porsche Boxster 986 przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Sprzedawca części posiada aktualnie 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Porsche Boxster 986 1.8 1999 SUV. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Porsche Boxster 986 1.8 1999 SUV. Samochód ten posiada pojemność silnika 1.8 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 1996. Kasta tego samochodu to SUV i jest to pojazd marki Porsche. Ten model Boxster wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak 986, 986 FL, 987, 987 FL, 981.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem szczęki hamulcowe przednie . Więc mogłem samemu naprawić swoje Porsche Boxster wersja 986. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Porsche Boxster. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. W komisie samochodowym mówili że Porsche Boxster w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Porsche Boxster bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Porsche Boxster. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem szczęki hamulcowe przednie do Boxster. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem szczęki hamulcowe przednie. Dostałem szczęki hamulcowe przednie od ręki i od razu mogłem montować do auta. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Jak nie dostanę szczęki hamulcowe przednie na Moto2.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Co za Pech stoję sobie grzecznie autem na parkingu aż tu nagle jakiś świr w Bmw wjeżdża w moje Auto Porsche Boxster. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio szczęki hamulcowe przednie. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Porsche Boxster. Szukałem w Internecie jak zreperować samemu szczęki hamulcowe przednie w Porsche Boxster. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić szczęki hamulcowe przednie do Porsche Boxster. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio szczęki hamulcowe przednie. Chyba najlepsza oferta prosto z moto2 Znaleziona w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele szczęki hamulcowe przednie. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Porsche Boxster na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Porsche Boxster 986

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Porsche Boxster 986
@parent