Szczęki hamulcowe przednie Seat Ibiza III

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Seat Ibiza III
Szczęki hamulcowe przednie Seat Ibiza III
Szczęki hamulcowe przednie Seat Ibiza III
Szczęki hamulcowe przednie Seat Ibiza III
Szczęki hamulcowe przednie Seat Ibiza III
Szczęki hamulcowe przednie Seat Ibiza III
Szczęki hamulcowe przednie Seat Ibiza III
Szczęki hamulcowe przednie Seat Ibiza III

Sprzedawcy części do Seat Ibiza:

części używane amerykańskie
części szrot samochodowy
auto części gliwice
części uzywane samochodowe
części moto2
giełda części moto2.pl
giełda części poznań
moto2.pl
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części poznań
auto części słomczyn
auto czesci zamienne
części używane poznań
giełda części śląsk
moto2
auto części
auto kasacja części używane
giełda części samochodowych
giełda części słomczyn
giełda części
czesci samochodowe uzywane
zamienne czesci samochodowe
auto szrot samochodowy
gielda czesci
auto szrot
części używane opel
auto części warszawa
auto części zamienne

Cena Szczęki hamulcowe przednie Seat Ibiza Cena

Używane części do Seat Ibiza i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Hamulce. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2018-06-03 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-07-16 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Seat Ibiza III jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Seat Ibiza III 1.8 2002 cabrio. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Seat Ibiza III 1.8 2002 cabrio. To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 1.8 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 2003. Buda tego pięknego auta występuje w cabrio i jest to pojazd marki Seat. Ten model Ibiza dostępny jest w wersjach I, I FL, II, II FL, III, III FL, IV, IV FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów szczęki hamulcowe przednie . Więc mogłem samemu naprawić swoje Seat Ibiza wersja III. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Seat Ibiza. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Specjaliści mówią że Seat Ibiza bardzo dobry samochód z niezłymi opiniami użytkowników i mechaników wiec warto kupić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Seat Ibiza bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Seat Ibiza. Ważne że mi się nie psuje. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie szczęki hamulcowe przednie do Ibiza. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie szczęki hamulcowe przednie. Gwarancja na szczęki hamulcowe przednie okazała się niepotrzebna, część była dobra. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Zgłosiłem poszukiwanie szczęki hamulcowe przednie na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód Seat Ibiza. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć szczęki hamulcowe przednie. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Seat Ibiza. Spotkam się z kumplem i pogadam o tym jak naprawić  szczęki hamulcowe przednie w Seat Ibiza. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. W moim pięknym Pojeździe pojadę daleko i nie popsuje na pewno części szczęki hamulcowe przednie do Seat Ibiza. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio szczęki hamulcowe przednie. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo szczęki hamulcowe przednie. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Seat Ibiza na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Seat Ibiza III

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Seat Ibiza III
Szczęki hamulcowe przednie Seat Ibiza III Szczęki hamulcowe przednie Seat Ibiza III
@parent