Szczęki hamulcowe przednie Skoda Rapid

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Skoda Rapid
Szczęki hamulcowe przednie Skoda Rapid
Szczęki hamulcowe przednie Skoda Rapid
Szczęki hamulcowe przednie Skoda Rapid
Szczęki hamulcowe przednie Skoda Rapid
Szczęki hamulcowe przednie Skoda Rapid
Szczęki hamulcowe przednie Skoda Rapid
Szczęki hamulcowe przednie Skoda Rapid
Szczęki hamulcowe przednie Skoda Rapid

Sprzedawcy części do Skoda Rapid:

auto części gliwice
czesci samochodowe uzywane
giełda części śląsk
auto części zamienne
części używane amerykańskie
auto kasacja części używane
gielda czesci
giełda części używanych samochodowych poznań
części uzywane samochodowe
części moto2
auto części słomczyn
auto czesci zamienne
moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
moto2
giełda części
giełda części słomczyn
części szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
giełda części poznań
auto części warszawa
giełda części samochodowych
auto części poznań
auto szrot samochodowy
auto części
części używane opel
auto szrot
części używane poznań

Cena Szczęki hamulcowe przednie Skoda Rapid Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Skoda Rapid przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Używane części samochodowe z kategorii Hamulce. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-03-07 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-04-24 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Skoda Rapid przeznaczona na sprzedaż. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Skoda Rapid 2.2 2008 coupe. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Skoda Rapid 2.2 2008 coupe. Samochód ten posiada pojemność silnika 2.2 i wyprodukowano go w roku 1998. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia coupe i twórcą tego pojazdu jest Skoda. Ten model Rapid wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak Standard, sedan, lifback, 1, kombi.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów szczęki hamulcowe przednie i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Skoda Rapid. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Skoda Rapid. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Dowiedziałem się od kolegi że Skoda Rapid to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Skoda Rapid bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Skoda Rapid. Kocham te samochody. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to szczęki hamulcowe przednie do Rapid. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu szczęki hamulcowe przednie. Kupiłem szczęki hamulcowe przednie i od razu sam zamontowałem do samochodu. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Zadzwoniłem po części używane szczęki hamulcowe przednie do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Skoda Rapid. No to pięknie, wspaniałe, szukamy szczęki hamulcowe przednie. nie wiedziałem gdzie więc szukam na moto2 Skoda Rapid. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić szczęki hamulcowe przednie w Skoda Rapid. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  szczęki hamulcowe przednie do Skoda Rapid. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie szczęki hamulcowe przednie. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Było tam mega dużo szczęki hamulcowe przednie. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Skoda Rapid na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Skoda Rapid

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Skoda Rapid
Szczęki hamulcowe przednie Skoda Rapid Szczęki hamulcowe przednie Skoda Rapid
@parent