Szczęki hamulcowe przednie SsangYong

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie SsangYong
Szczęki hamulcowe przednie SsangYong

Sprzedawcy części do SsangYong :

czesci samochodowe uzywane
auto szrot samochodowy
moto2
części uzywane samochodowe
giełda części słomczyn
części szrot samochodowy
części używane amerykańskie
części używane opel
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części poznań
giełda części moto2.pl
auto części
gielda czesci
giełda części samochodowych
auto szrot
auto części gliwice
auto części słomczyn
auto części zamienne
zamienne czesci samochodowe
auto kasacja części używane
części moto2
giełda części
auto części poznań
auto czesci zamienne
części używane poznań
moto2.pl
giełda części śląsk
auto części warszawa

Cena Szczęki hamulcowe przednie SsangYong Cena

Samochodowe części serwis z ofertami do SsangYong i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Oferty części w kategorii Hamulce. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-03-07 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-04-23 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do SsangYong przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Sprzedawca posiada 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie SsangYong 2.2 2005 SUV. Tanio Szczęki hamulcowe przednie SsangYong 2.2 2005 SUV. Pojazd ten ma pojemność silnika 2.2 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2003. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to SUV i producentem tego pojazdu jest SsangYong. Ten model wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym szczęki hamulcowe przednie . Więc mogłem samemu naprawić swoje SsangYong. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje SsangYong. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Dowiedziałem się od kolegi że SsangYong to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w SsangYong bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w SsangYong. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić szczęki hamulcowe przednie do ZZZ Inny. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu szczęki hamulcowe przednie. Kupiłem szczęki hamulcowe przednie i od razu sam zamontowałem do samochodu. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Jak nie dostanę szczęki hamulcowe przednie na Moto2.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Dzisiaj rano wyruszyłem do pracy aż nagle okazało się że uszkodziłem swój samochód SsangYong. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć szczęki hamulcowe przednie. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum SsangYong. Wraz z mistrzem mechaniki czyli kumplem zajmiemy się naprawą szczęki hamulcowe przednie w SsangYong. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę szczęki hamulcowe przednie do SsangYong. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio szczęki hamulcowe przednie. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. szczęki hamulcowe przednie. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite SsangYong na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie SsangYong

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie SsangYong
@parent