Szczęki hamulcowe przednie Suzuki Vitara

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Suzuki Vitara
Szczęki hamulcowe przednie Suzuki Vitara

Sprzedawcy części do Suzuki Vitara:

giełda części śląsk
auto szrot
auto szrot samochodowy
giełda części poznań
moto2.pl
giełda części
auto części zamienne
zamienne czesci samochodowe
części szrot samochodowy
giełda części samochodowych
auto części warszawa
części używane opel
części używane poznań
auto części poznań
części uzywane samochodowe
czesci samochodowe uzywane
auto części słomczyn
gielda czesci
giełda części moto2.pl
giełda części używanych samochodowych poznań
części moto2
giełda części słomczyn
auto części gliwice
moto2
części używane amerykańskie
auto kasacja części używane
auto czesci zamienne
auto części

Cena Szczęki hamulcowe przednie Suzuki Vitara Cena

Sprzedawcy części samochodowych Suzuki Vitara pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Części samochodowe w kategorii Hamulce. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-03-07 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2018-04-26 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Suzuki Vitara przeznaczona na sprzedaż. Oferent ma na stanie 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Suzuki Vitara 1.9 2005 cabrio. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Suzuki Vitara 1.9 2005 cabrio. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 1.9 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2002. Bryła tego samochodu to cabrio i to auto wyprodukowano przez producenta Suzuki. Ten model Vitara wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak Standard, cabrio, long, long, long 5d, jl x, 3d, 3d, 1998-2004, 1.6, X90, 3D cabrio, Grand, long, III, 5d, 1, 16V, 70kw, dwu drzwiowa, V6 24zaworowa, 1, nie wiem, 1.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie szczęki hamulcowe przednie . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Suzuki Vitara. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Suzuki Vitara. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Warsztat ze specjalizacją mówi że Suzuki Vitara to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Suzuki Vitara bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Suzuki Vitara. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem szczęki hamulcowe przednie do Vitara. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem To chyba jedyny szrot na którym znalazłem szczęki hamulcowe przednie. Kupiłem szczęki hamulcowe przednie i od razu sam zamontowałem do samochodu. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Zgłosiłem poszukiwanie szczęki hamulcowe przednie na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Suzuki Vitara. Musiałem poszukać  szczęki hamulcowe przednie. Mój Królik powiedział że to ciężki temat ale nie poddałem się i szukam dalej w Internecie Suzuki Vitara. Chciałem zaczerpnąć porady mechanika jak wymienić samemu szczęki hamulcowe przednie w Suzuki Vitara. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć szczęki hamulcowe przednie do Suzuki Vitara. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej szczęki hamulcowe przednie. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Chyba największa ilość szczęki hamulcowe przednie. Zobaczyłem na tym placu calutkie Suzuki Vitara na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Suzuki Vitara

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Suzuki Vitara
@parent