Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B6

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B6
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B6
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B6
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B6
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B6
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B6
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B6
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B6
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B6
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B6

Sprzedawcy części do Volkswagen Passat:

auto części warszawa
moto2
auto szrot samochodowy
części uzywane samochodowe
giełda części moto2.pl
auto czesci zamienne
auto części poznań
auto części gliwice
zamienne czesci samochodowe
giełda części śląsk
części używane amerykańskie
auto szrot
części używane opel
auto kasacja części używane
części moto2
moto2.pl
części szrot samochodowy
giełda części samochodowych
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
giełda części słomczyn
gielda czesci
giełda części poznań
auto części zamienne
giełda części
auto części
części używane poznań

Cena Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat Cena

Samochodowe części serwis z ofertami do Volkswagen Passat i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Oferty części w kategorii Hamulce. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-06-03 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-07-19 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Volkswagen Passat B6 przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Oferent ma na stanie 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B6 1.9 2008 cabrio. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B6 1.9 2008 cabrio. Ekonomiczne auto z silnikiem 1.9 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2010. Kasta tego samochodu to cabrio i ten samochód produkuje Volkswagen. Ten model Passat na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach B2, B3, B4, B5, B5 FL, B6, B7, B8.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym szczęki hamulcowe przednie i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Volkswagen Passat wersja B6. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Volkswagen Passat. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Specjaliści mówią że Volkswagen Passat ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Passat bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Volkswagen Passat. Ważne że mi się nie psuje. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem szczęki hamulcowe przednie do Passat. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem szczęki hamulcowe przednie. Poszukałem szczęki hamulcowe przednie na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Zgłosiłem poszukiwanie szczęki hamulcowe przednie na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Volkswagen Passat. No to pięknie, wspaniałe, szukamy szczęki hamulcowe przednie. Mój Królik powiedział że to ciężki temat ale nie poddałem się i szukam dalej w Internecie Volkswagen Passat. Mam nadzieję że jak poszukam trochę porad w internecie to ogarnę naprawę szczęki hamulcowe przednie w Volkswagen Passat. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę szczęki hamulcowe przednie do Volkswagen Passat. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie szczęki hamulcowe przednie. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele szczęki hamulcowe przednie. Zobaczyłem na tym placu calutkie Volkswagen Passat na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B6

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B6
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B6 Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B6
@parent