Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B8

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B8
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B8
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B8
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B8
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B8
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B8
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B8
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B8

Sprzedawcy części do Volkswagen Passat:

auto części warszawa
giełda części samochodowych
części szrot samochodowy
części moto2
giełda części śląsk
auto części poznań
gielda czesci
auto części gliwice
giełda części poznań
auto części
auto kasacja części używane
auto części zamienne
czesci samochodowe uzywane
części używane opel
giełda części
giełda części używanych samochodowych poznań
auto szrot
moto2
zamienne czesci samochodowe
części używane poznań
moto2.pl
giełda części słomczyn
giełda części moto2.pl
auto czesci zamienne
części używane amerykańskie
auto części słomczyn
części uzywane samochodowe
auto szrot samochodowy

Cena Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat Cena

Używane części do Volkswagen Passat na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Używane części samochodowe z kategorii Hamulce. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-03-07 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-04-21 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Volkswagen Passat B8 i widnieje tutaj jako do sprzedania. Sprzedawca ma dostępne w tej chwili 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B8 2.3 2014 terenowy. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B8 2.3 2014 terenowy. Ta wyjątkowa maszyna ma niezły silniczek o pojemności 2.3 i wyprodukowano go w roku 2018. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to terenowy i jest to pojazd marki Volkswagen. Ten model Passat pojawił się na rynku w wersjach B2, B3, B4, B5, B5 FL, B6, B7, B8.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem szczęki hamulcowe przednie . Podobno najczęściej psująca się część do Volkswagen Passat wersja B8. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Volkswagen Passat. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Widziałem wczoraj w gazecie że Volkswagen Passat to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Passat bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Volkswagen Passat. Jestem dumny z posiadania tego auta. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po szczęki hamulcowe przednie do Passat. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem szczęki hamulcowe przednie. Poszukałem szczęki hamulcowe przednie na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Wpisałem szczęki hamulcowe przednie na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Dzisiaj rano wyruszyłem do pracy aż nagle okazało się że uszkodziłem swój samochód Volkswagen Passat. Nie pozostało nic innego jak znaleźć szczęki hamulcowe przednie. nie wiedziałem gdzie więc szukam na moto2 Volkswagen Passat. Szukałem w Internecie jak zreperować samemu szczęki hamulcowe przednie w Volkswagen Passat. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  szczęki hamulcowe przednie do Volkswagen Passat. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię szczęki hamulcowe przednie. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Było tam mega dużo szczęki hamulcowe przednie. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Volkswagen Passat na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B8

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B8
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B8 Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Passat B8
@parent