Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touareg I FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touareg I FL
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touareg I FL
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touareg I FL
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touareg I FL
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touareg I FL
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touareg I FL
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touareg I FL
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touareg I FL
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touareg I FL

Sprzedawcy części do Volkswagen Touareg:

czesci samochodowe uzywane
części szrot samochodowy
auto kasacja części używane
giełda części
auto szrot
auto części gliwice
giełda części śląsk
giełda części moto2.pl
części moto2
moto2.pl
auto części zamienne
auto części warszawa
części używane opel
auto części poznań
części używane poznań
giełda części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
części uzywane samochodowe
gielda czesci
auto części
auto szrot samochodowy
auto części słomczyn
auto czesci zamienne
części używane amerykańskie
zamienne czesci samochodowe
giełda części poznań
giełda części samochodowych
moto2

Cena Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touareg Cena

Oferty części używanych samochodowych Volkswagen Touareg w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Używane części samochodowe z kategorii Hamulce. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2018-06-03 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2018-07-17 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Volkswagen Touareg I FL jest wystawione do sprzedania. Oferent ma na magazynie już tylko 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touareg I FL 2.4 2006 kombi. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touareg I FL 2.4 2006 kombi. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 2.4 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 2006. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to kombi i ten samochód produkuje Volkswagen. Ten model Touareg wyszedł na cały świat w wersjach takich jak I, I FL, II, II FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem szczęki hamulcowe przednie . Podobno najczęściej psująca się część do Volkswagen Touareg wersja I FL. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Volkswagen Touareg. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Ktoś na facebooku pisał że Volkswagen Touareg to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Touareg bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Volkswagen Touareg. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to szczęki hamulcowe przednie do Touareg. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu szczęki hamulcowe przednie. Poszukałem szczęki hamulcowe przednie na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem szczęki hamulcowe przednie do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Volkswagen Touareg. Chyba będę na moto2 musiał poszukać szczęki hamulcowe przednie. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Volkswagen Touareg. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić szczęki hamulcowe przednie w Volkswagen Touareg. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć szczęki hamulcowe przednie do Volkswagen Touareg. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio szczęki hamulcowe przednie. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo szczęki hamulcowe przednie. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Volkswagen Touareg na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touareg I FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touareg I FL
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touareg I FL Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touareg I FL
@parent