Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touran II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touran II
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touran II
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touran II
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touran II
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touran II
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touran II
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touran II
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touran II

Sprzedawcy części do Volkswagen Touran:

giełda części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
gielda czesci
auto części
zamienne czesci samochodowe
części uzywane samochodowe
giełda części samochodowych
giełda części moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
auto części gliwice
auto części poznań
części używane amerykańskie
giełda części poznań
części szrot samochodowy
giełda części
auto części zamienne
części używane poznań
auto czesci zamienne
auto szrot
auto części słomczyn
auto szrot samochodowy
auto kasacja części używane
moto2
auto części warszawa
moto2.pl
giełda części śląsk
części moto2
części używane opel

Cena Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touran Cena

Oferta części samochodowych Volkswagen Touran przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Części w kategorii Hamulce. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-03-07 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2018-04-23 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Volkswagen Touran II i to zdecydowanie najlepszy moment by ją kupić tutaj. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touran II 2.2 2013 terenowy. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touran II 2.2 2013 terenowy. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 2.2 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 2011. Bryła tego samochodu to terenowy i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Volkswagen. Ten model Touran pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach I, I FL, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem szczęki hamulcowe przednie . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Volkswagen Touran wersja II. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Volkswagen Touran. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Widziałem wczoraj w gazecie że Volkswagen Touran to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Touran bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Volkswagen Touran. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Czytałem na forum jak samemu wymienić szczęki hamulcowe przednie do Touran. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej szczęki hamulcowe przednie. Kupione szczęki hamulcowe przednie było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Wpisałem szczęki hamulcowe przednie na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Volkswagen Touran. Teraz będę musiał poszukać szczęki hamulcowe przednie. Zastanawiałem się odkrywałem świat chciałem naprawdę znaleźć coś w Internecie Volkswagen Touran. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  szczęki hamulcowe przednie w Volkswagen Touran. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  szczęki hamulcowe przednie do Volkswagen Touran. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem szczęki hamulcowe przednie. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części szczęki hamulcowe przednie. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Volkswagen Touran na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touran II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touran II
Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touran II Szczęki hamulcowe przednie Volkswagen Touran II
@parent