Szczęki hamulcowe przednie Volvo S40 I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe przednie Volvo S40 I
Szczęki hamulcowe przednie Volvo S40 I
Szczęki hamulcowe przednie Volvo S40 I
Szczęki hamulcowe przednie Volvo S40 I
Szczęki hamulcowe przednie Volvo S40 I
Szczęki hamulcowe przednie Volvo S40 I
Szczęki hamulcowe przednie Volvo S40 I
Szczęki hamulcowe przednie Volvo S40 I
Szczęki hamulcowe przednie Volvo S40 I

Sprzedawcy części do Volvo S40:

auto części poznań
zamienne czesci samochodowe
auto części zamienne
giełda części samochodowych
giełda części słomczyn
części uzywane samochodowe
giełda części
giełda części moto2.pl
części używane amerykańskie
auto części słomczyn
auto części
auto czesci zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
gielda czesci
części szrot samochodowy
auto części gliwice
auto szrot samochodowy
części używane opel
czesci samochodowe uzywane
moto2.pl
części używane poznań
części moto2
auto szrot
auto części warszawa
moto2
giełda części śląsk
auto kasacja części używane
giełda części poznań

Cena Szczęki hamulcowe przednie Volvo S40 Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Volvo S40 i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe przednie. Znajdziesz u nas części w kategorii Hamulce. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2018-06-03 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2018-07-21 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe przednie do Volvo S40 I i wstawiona została do taniej sprzedaży. Sprzedawca posiada 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe przednie Volvo S40 I 1.5 1998 pickup. Tanio Szczęki hamulcowe przednie Volvo S40 I 1.5 1998 pickup. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 1.5 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 1996. Buda tego auta to pickup i to auto wyprodukowano przez producenta Volvo. Ten model S40 pojawił się na rynku w wersjach I, I FL, II, II FL, europa.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym szczęki hamulcowe przednie . Wiedziałem jak to zamontować do Volvo S40 wersja I. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Volvo S40. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. W niemieckim komisie mówili że Volvo S40 to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volvo S40 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Volvo S40. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po szczęki hamulcowe przednie do S40. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma szczęki hamulcowe przednie. Znalazłem szczęki hamulcowe przednie w dobrej cenie i dobrym stanie. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam szczęki hamulcowe przednie. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Volvo S40. Chyba będę na moto2 musiał poszukać szczęki hamulcowe przednie. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Volvo S40. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić szczęki hamulcowe przednie w Volvo S40. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając szczęki hamulcowe przednie do Volvo S40. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio szczęki hamulcowe przednie. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. szczęki hamulcowe przednie. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Volvo S40 na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe przednie Volvo S40 I

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe przednie Volvo S40 I
Szczęki hamulcowe przednie Volvo S40 I Szczęki hamulcowe przednie Volvo S40 I
@parent