Szczęki hamulcowe tylne Alfa Romeo 156 FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe tylne Alfa Romeo 156 FL
Szczęki hamulcowe tylne Alfa Romeo 156 FL
Szczęki hamulcowe tylne Alfa Romeo 156 FL
Szczęki hamulcowe tylne Alfa Romeo 156 FL
Szczęki hamulcowe tylne Alfa Romeo 156 FL
Szczęki hamulcowe tylne Alfa Romeo 156 FL
Szczęki hamulcowe tylne Alfa Romeo 156 FL
Szczęki hamulcowe tylne Alfa Romeo 156 FL

Sprzedawcy części do Alfa Romeo 156:

giełda części słomczyn
auto szrot
giełda części moto2.pl
auto części poznań
giełda części samochodowych
gielda czesci
auto części gliwice
części szrot samochodowy
giełda części poznań
auto części warszawa
części używane amerykańskie
auto części
auto kasacja części używane
auto części słomczyn
części moto2
zamienne czesci samochodowe
moto2.pl
auto części zamienne
części używane poznań
części uzywane samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2
czesci samochodowe uzywane
auto czesci zamienne
auto szrot samochodowy
giełda części śląsk
giełda części
części używane opel

Cena Szczęki hamulcowe tylne Alfa Romeo 156 Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Alfa Romeo 156 pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe tylne. Oferty części w kategorii Hamulce. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2018-03-12 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-04-21 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe tylne do Alfa Romeo 156 FL i wstawiona została do taniej sprzedaży. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe tylne Alfa Romeo 156 FL 1.6 2003 pickup. Tanio Szczęki hamulcowe tylne Alfa Romeo 156 FL 1.6 2003 pickup. Ekonomiczne auto z silnikiem 1.6 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 2006. Nadwozie w tym samochodziku to pickup i producentem tego pojazdu jest Alfa Romeo. Ten model 156 wyszedł na cały świat w wersjach takich jak Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem szczęki hamulcowe tylne . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Alfa Romeo 156 wersja FL. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Alfa Romeo 156. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. Ludzie mówią, że Alfa Romeo 156 opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Alfa Romeo 156 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Alfa Romeo 156. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to szczęki hamulcowe tylne do 156. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem szczęki hamulcowe tylne. Kupiłem szczęki hamulcowe tylne i od razu sam zamontowałem do samochodu. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam szczęki hamulcowe tylne. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Alfa Romeo 156. Z moim kumplem czas zacząć szukać szczęki hamulcowe tylne. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Alfa Romeo 156. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  szczęki hamulcowe tylne w Alfa Romeo 156. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę szczęki hamulcowe tylne do Alfa Romeo 156. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem szczęki hamulcowe tylne. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo szczęki hamulcowe tylne. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Alfa Romeo 156 na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe tylne Alfa Romeo 156 FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe tylne Alfa Romeo 156 FL
Szczęki hamulcowe tylne Alfa Romeo 156 FL Szczęki hamulcowe tylne Alfa Romeo 156 FL
@parent