Szczęki hamulcowe tylne Cadillac STS

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe tylne Cadillac STS
Szczęki hamulcowe tylne Cadillac STS

Sprzedawcy części do Cadillac STS:

auto części warszawa
auto części słomczyn
moto2.pl
części uzywane samochodowe
giełda części poznań
czesci samochodowe uzywane
auto czesci zamienne
giełda części słomczyn
auto szrot
giełda części śląsk
gielda czesci
giełda części samochodowych
części moto2
moto2
giełda części
części używane amerykańskie
części szrot samochodowy
części używane poznań
auto kasacja części używane
auto szrot samochodowy
zamienne czesci samochodowe
auto części poznań
auto części
części używane opel
auto części gliwice
auto części zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części moto2.pl

Cena Szczęki hamulcowe tylne Cadillac STS Cena

Sprzedawcy części samochodowych Cadillac STS możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe tylne. Wybierz części samochodowe z kategorii Hamulce. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-08-12 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-09-23 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe tylne do Cadillac STS jest wystawione do sprzedania. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe tylne Cadillac STS 2.4 1999 cabrio. Tanio Szczęki hamulcowe tylne Cadillac STS 2.4 1999 cabrio. Pojemność tego auta to 2.4 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2001. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia cabrio i ten samochód produkuje Cadillac. Ten model STS wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak Standard, seville, seville.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym szczęki hamulcowe tylne i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Cadillac STS. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Cadillac STS. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. Warsztat ze specjalizacją mówi że Cadillac STS ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Cadillac STS bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Cadillac STS. Więc uwielbiam swój samochód. Czytałem na forum jak samemu wymienić szczęki hamulcowe tylne do STS. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej szczęki hamulcowe tylne. Wszystko było na miejscu z szczęki hamulcowe tylne nie było problemu wszystko sprawne Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Zgłosiłem poszukiwanie szczęki hamulcowe tylne na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Cadillac STS. Nadszedł czas znaleźć szczęki hamulcowe tylne. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Cadillac STS. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić szczęki hamulcowe tylne w Cadillac STS. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę szczęki hamulcowe tylne do Cadillac STS. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio szczęki hamulcowe tylne. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. szczęki hamulcowe tylne. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Cadillac STS na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe tylne Cadillac STS

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe tylne Cadillac STS
@parent