Szczęki hamulcowe tylne Chevrolet Aveo II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe tylne Chevrolet Aveo II
Szczęki hamulcowe tylne Chevrolet Aveo II
Szczęki hamulcowe tylne Chevrolet Aveo II
Szczęki hamulcowe tylne Chevrolet Aveo II
Szczęki hamulcowe tylne Chevrolet Aveo II
Szczęki hamulcowe tylne Chevrolet Aveo II
Szczęki hamulcowe tylne Chevrolet Aveo II
Szczęki hamulcowe tylne Chevrolet Aveo II
Szczęki hamulcowe tylne Chevrolet Aveo II

Sprzedawcy części do Chevrolet Aveo:

giełda części słomczyn
auto części warszawa
czesci samochodowe uzywane
giełda części poznań
moto2
giełda części
auto części słomczyn
gielda czesci
giełda części używanych samochodowych poznań
auto szrot samochodowy
auto szrot
części używane poznań
giełda części moto2.pl
części używane amerykańskie
auto kasacja części używane
zamienne czesci samochodowe
części używane opel
auto części zamienne
części uzywane samochodowe
giełda części samochodowych
auto czesci zamienne
giełda części śląsk
moto2.pl
części szrot samochodowy
auto części gliwice
auto części
auto części poznań
części moto2

Cena Szczęki hamulcowe tylne Chevrolet Aveo Cena

Używane części do Chevrolet Aveo w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe tylne. Części w kategorii Hamulce. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-08-12 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe tylne do Chevrolet Aveo II przeznaczona na sprzedaż. Sprzedawca posiada 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe tylne Chevrolet Aveo II 1.9 2008 hatchback. Tanio Szczęki hamulcowe tylne Chevrolet Aveo II 1.9 2008 hatchback. Ta wyjątkowa maszyna ma niezły silniczek o pojemności 1.9 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 2010. Buda tego auta to hatchback i produkuje ten samochód marka Chevrolet. Ten model Aveo wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak I, II, III.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem szczęki hamulcowe tylne i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Chevrolet Aveo wersja II. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Chevrolet Aveo. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Ktoś na facebooku pisał że Chevrolet Aveo to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Chevrolet Aveo bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Chevrolet Aveo. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to szczęki hamulcowe tylne do Aveo. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej szczęki hamulcowe tylne. Znalazłem szczęki hamulcowe tylne w dobrej cenie i dobrym stanie. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Wszędzie szukałem szczęki hamulcowe tylne i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjechałem z treningu jakiś gościu uszkodził mój samochód Chevrolet Aveo. Musiałem poszukać  szczęki hamulcowe tylne. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na moto2 Chevrolet Aveo. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić szczęki hamulcowe tylne w Chevrolet Aveo. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę szczęki hamulcowe tylne do Chevrolet Aveo. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie szczęki hamulcowe tylne. Nigdzie indziej jak w  Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo szczęki hamulcowe tylne. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Chevrolet Aveo na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe tylne Chevrolet Aveo II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe tylne Chevrolet Aveo II
Szczęki hamulcowe tylne Chevrolet Aveo II Szczęki hamulcowe tylne Chevrolet Aveo II
@parent