Szczęki hamulcowe tylne Chevrolet Venture

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe tylne Chevrolet Venture
Szczęki hamulcowe tylne Chevrolet Venture

Sprzedawcy części do Chevrolet Venture:

giełda części
auto szrot
giełda części śląsk
części używane poznań
auto szrot samochodowy
auto czesci zamienne
auto części gliwice
auto kasacja części używane
moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
części moto2
auto części warszawa
zamienne czesci samochodowe
giełda części słomczyn
giełda części samochodowych
auto części zamienne
części szrot samochodowy
części używane amerykańskie
moto2.pl
giełda części moto2.pl
auto części poznań
auto części
auto części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
części uzywane samochodowe
giełda części poznań
części używane opel
gielda czesci

Cena Szczęki hamulcowe tylne Chevrolet Venture Cena

Sprzedawcy części samochodowych Chevrolet Venture na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe tylne. Części samochodowe w kategorii Hamulce. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2018-08-12 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2018-09-23 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe tylne do Chevrolet Venture jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe tylne Chevrolet Venture 2.4 2007 terenowy. Tanio Szczęki hamulcowe tylne Chevrolet Venture 2.4 2007 terenowy. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 2.4 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 1999. Karoseria w tym samochodziku to nadwozie terenowy i jest to auto producenta Chevrolet. Ten model Venture pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach Standard, lt, lt, extended, usa.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem szczęki hamulcowe tylne i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Chevrolet Venture. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Chevrolet Venture. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Ktoś na facebooku pisał że Chevrolet Venture bardzo dobry samochód z niezłymi opiniami użytkowników i mechaników wiec warto kupić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Chevrolet Venture bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Chevrolet Venture. Jestem dumny z posiadania tego auta. Raz tylko szukałem na szrocie szczęki hamulcowe tylne do Venture. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej szczęki hamulcowe tylne. Zamontowałem szczęki hamulcowe tylne do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Wpisałem szczęki hamulcowe tylne na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjechałem z treningu jakiś gościu uszkodził mój samochód Chevrolet Venture. Musiałem poszukać  szczęki hamulcowe tylne. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Chevrolet Venture. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu szczęki hamulcowe tylne w Chevrolet Venture. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. W moim pięknym Pojeździe pojadę daleko i nie popsuje na pewno części szczęki hamulcowe tylne do Chevrolet Venture. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio szczęki hamulcowe tylne. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest szczęki hamulcowe tylne. Widziałem na tym szrocie całe Chevrolet Venture na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe tylne Chevrolet Venture

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe tylne Chevrolet Venture
@parent