Szczęki hamulcowe tylne Citroen AX

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe tylne Citroen  AX
Szczęki hamulcowe tylne Citroen  AX
Szczęki hamulcowe tylne Citroen  AX
Szczęki hamulcowe tylne Citroen  AX
Szczęki hamulcowe tylne Citroen  AX
Szczęki hamulcowe tylne Citroen  AX
Szczęki hamulcowe tylne Citroen  AX

Sprzedawcy części do Citroen AX:

auto kasacja części używane
części używane amerykańskie
moto2
auto części zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2.pl
części używane opel
auto części słomczyn
części używane poznań
auto części
czesci samochodowe uzywane
części uzywane samochodowe
zamienne czesci samochodowe
auto szrot
giełda części śląsk
auto części poznań
giełda części moto2.pl
auto części gliwice
auto części warszawa
części szrot samochodowy
giełda części
auto czesci zamienne
giełda części słomczyn
giełda części samochodowych
giełda części poznań
gielda czesci
auto szrot samochodowy
części moto2

Cena Szczęki hamulcowe tylne Citroen AX Cena

Oferty części używanych samochodowych Citroen AX przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe tylne. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Hamulce. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2018-08-12 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe tylne do Citroen AX przeznaczona na sprzedaż. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe tylne Citroen AX 1.6 2008 dostawczy. Tanio Szczęki hamulcowe tylne Citroen AX 1.6 2008 dostawczy. Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 1.6 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 1998. Buda tego pojazdu to dostawczy i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Citroen . Ten model AX dostępny jest w wersjach Standard, ., 11, 1.0, 1.0, Spot, spot 5drzwiowy, 1.5d.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie szczęki hamulcowe tylne . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Citroen AX. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Citroen AX. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Ludzie mówią, że Citroen AX W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen AX bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Citroen AX. Więc uwielbiam swój samochód. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie szczęki hamulcowe tylne do AX. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten szczęki hamulcowe tylne. Znalazłem szczęki hamulcowe tylne w dobrej cenie i dobrym stanie. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz szczęki hamulcowe tylne i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Citroen AX. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio szczęki hamulcowe tylne. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Citroen AX. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  szczęki hamulcowe tylne w Citroen AX. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę szczęki hamulcowe tylne do Citroen AX. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio szczęki hamulcowe tylne. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. szczęki hamulcowe tylne. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Citroen AX na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe tylne Citroen AX

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe tylne Citroen  AX
Szczęki hamulcowe tylne Citroen  AX Szczęki hamulcowe tylne Citroen  AX
@parent