Szczęki hamulcowe tylne Citroen BX

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe tylne Citroen BX
Szczęki hamulcowe tylne Citroen BX
Szczęki hamulcowe tylne Citroen BX
Szczęki hamulcowe tylne Citroen BX
Szczęki hamulcowe tylne Citroen BX
Szczęki hamulcowe tylne Citroen BX
Szczęki hamulcowe tylne Citroen BX
Szczęki hamulcowe tylne Citroen BX

Sprzedawcy części do Citroen BX:

części uzywane samochodowe
czesci samochodowe uzywane
giełda części słomczyn
giełda części samochodowych
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części poznań
auto czesci zamienne
zamienne czesci samochodowe
moto2
części używane poznań
auto części zamienne
auto szrot
auto części
moto2.pl
części moto2
części używane opel
giełda części śląsk
auto części poznań
gielda czesci
auto części gliwice
auto części słomczyn
auto części warszawa
części szrot samochodowy
auto szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
auto kasacja części używane
giełda części
części używane amerykańskie

Cena Szczęki hamulcowe tylne Citroen BX Cena

Portal z darmowymi ogłoszeniami części używanych samochodowych Citroen BX znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe tylne. Znajdziesz u nas części w kategorii Hamulce. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2018-06-29 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-07-19 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe tylne do Citroen BX i wstawiona została do taniej sprzedaży. Sprzedawca ma dostępne w tej chwili 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe tylne Citroen BX 1.8 2001 coupe. Tanio Szczęki hamulcowe tylne Citroen BX 1.8 2001 coupe. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 1.8 i wyprodukowany został w roku 1999. Kasta tego samochodu to coupe i producentem tego pojazdu jest Citroen . Ten model BX wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak Standard, diesel, 1,9 TD, 1.9.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym szczęki hamulcowe tylne . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Citroen BX. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Citroen BX. I wiem kto ma części używane do mojego auta. W niemieckim komisie mówili że Citroen BX to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen BX bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Citroen BX. Jestem dumny z posiadania tego auta. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam szczęki hamulcowe tylne do BX. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Byłem w szoku że znalazłem u nich szczęki hamulcowe tylne. Kupione szczęki hamulcowe tylne było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Zadzwoniłem po części używane szczęki hamulcowe tylne do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Nie ma to jak wyjechać rano na zakupy i uderzyć w lampę I zmasakrować Błotnik w aucie Citroen BX. Musiałem poszukać  szczęki hamulcowe tylne. Zastanawiałem się odkrywałem świat chciałem naprawdę znaleźć coś w Internecie Citroen BX. Niezależnie od pogody podjadę do przyjaciela i dowiem się jak naprawić  szczęki hamulcowe tylne w Citroen BX. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić szczęki hamulcowe tylne do Citroen BX. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić szczęki hamulcowe tylne. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Tam mają dużo szczęki hamulcowe tylne. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Citroen BX na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe tylne Citroen BX

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe tylne Citroen BX
Szczęki hamulcowe tylne Citroen BX Szczęki hamulcowe tylne Citroen BX
@parent