Szczęki hamulcowe tylne Citroen C3 Picasso

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe tylne Citroen C3 Picasso
Szczęki hamulcowe tylne Citroen C3 Picasso
Szczęki hamulcowe tylne Citroen C3 Picasso
Szczęki hamulcowe tylne Citroen C3 Picasso
Szczęki hamulcowe tylne Citroen C3 Picasso
Szczęki hamulcowe tylne Citroen C3 Picasso
Szczęki hamulcowe tylne Citroen C3 Picasso
Szczęki hamulcowe tylne Citroen C3 Picasso

Sprzedawcy części do Citroen C3 Picasso:

zamienne czesci samochodowe
giełda części
gielda czesci
części używane amerykańskie
moto2
giełda części moto2.pl
części uzywane samochodowe
giełda części słomczyn
auto czesci zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane poznań
giełda części samochodowych
części używane opel
czesci samochodowe uzywane
moto2.pl
auto części słomczyn
auto szrot
części moto2
giełda części śląsk
auto części warszawa
auto szrot samochodowy
giełda części poznań
auto kasacja części używane
auto części gliwice
części szrot samochodowy
auto części poznań
auto części
auto części zamienne

Cena Szczęki hamulcowe tylne Citroen C3 Picasso Cena

Samochodowe części serwis z ofertami do Citroen C3 Picasso w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe tylne. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Hamulce. Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2018-08-12 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe tylne do Citroen C3 Picasso przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Oferent posiada 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe tylne Citroen C3 Picasso 2.0 2011 sedan. Tanio Szczęki hamulcowe tylne Citroen C3 Picasso 2.0 2011 sedan. Zaletą tego auta jest jego pojemność 2.0 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2010. Kasta zastosowana w tym pojeździe to nadwozie sedan i jest to pojazd marki Citroen . Ten model C3 Picasso stworzony został w takich wersjach jak Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem szczęki hamulcowe tylne . Teraz sam naprawię swoje najładniejsze Citroen C3 Picasso. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Citroen C3 Picasso. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Ludzie mówią, że Citroen C3 Picasso to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen C3 Picasso bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Citroen C3 Picasso. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Czytałem na forum jak samemu wymienić szczęki hamulcowe tylne do C3 Picasso. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem szczęki hamulcowe tylne. Dostałem szczęki hamulcowe tylne od ręki i od razu mogłem montować do auta. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Gdzie szukać szczęki hamulcowe tylne najlepiej na stronie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Citroen C3 Picasso. Nie pozostało nic innego jak znaleźć szczęki hamulcowe tylne. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Citroen C3 Picasso. Skontaktuje się ze znajomym i pogadam jak naprawić samemu szczęki hamulcowe tylne w Citroen C3 Picasso. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić szczęki hamulcowe tylne do Citroen C3 Picasso. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem szczęki hamulcowe tylne. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. szczęki hamulcowe tylne. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Citroen C3 Picasso na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe tylne Citroen C3 Picasso

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe tylne Citroen C3 Picasso
Szczęki hamulcowe tylne Citroen C3 Picasso Szczęki hamulcowe tylne Citroen C3 Picasso
@parent