Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 I FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 I FL
Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 I FL
Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 I FL
Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 I FL
Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 I FL
Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 I FL
Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 I FL
Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 I FL
Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 I FL

Sprzedawcy części do Citroen C5:

giełda części
gielda czesci
części szrot samochodowy
części używane opel
auto szrot samochodowy
moto2.pl
auto szrot
zamienne czesci samochodowe
giełda części poznań
auto części gliwice
auto części
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części warszawa
części używane amerykańskie
auto czesci zamienne
giełda części samochodowych
auto kasacja części używane
części moto2
auto części słomczyn
auto części poznań
czesci samochodowe uzywane
moto2
giełda części słomczyn
giełda części śląsk
części uzywane samochodowe
giełda części moto2.pl
części używane poznań
auto części zamienne

Cena Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Citroen C5 na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe tylne. Najtańsze części samochodowe w dziale Hamulce. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-08-12 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe tylne do Citroen C5 I FL i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 I FL 2.4 2006 kombi. Tanio Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 I FL 2.4 2006 kombi. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 2.4 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 2006. Buda tego pojazdu to kombi i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Citroen . Ten model C5 pojawił się na rynku w wersjach I, I FL, II, II FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem szczęki hamulcowe tylne . Podobno najczęściej psująca się część do Citroen C5 wersja I FL. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Citroen C5. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. Specjaliści mówią że Citroen C5 opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen C5 bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Citroen C5. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Czytałem na forum jak samemu wymienić szczęki hamulcowe tylne do C5. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej szczęki hamulcowe tylne. Kupiłem szczęki hamulcowe tylne i od razu sam zamontowałem do samochodu. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem szczęki hamulcowe tylne do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Citroen C5. Chyba będę na moto2 musiał poszukać szczęki hamulcowe tylne. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Citroen C5. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu szczęki hamulcowe tylne w Citroen C5. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę szczęki hamulcowe tylne do Citroen C5. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej szczęki hamulcowe tylne. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części szczęki hamulcowe tylne. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Citroen C5 na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 I FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 I FL
Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 I FL Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 I FL
@parent