Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 II FL
Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 II FL
Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 II FL
Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 II FL
Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 II FL
Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 II FL
Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 II FL
Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 II FL

Sprzedawcy części do Citroen C5:

gielda czesci
auto kasacja części używane
auto szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
giełda części poznań
części używane opel
auto części warszawa
auto części poznań
części moto2
części szrot samochodowy
giełda części samochodowych
części używane amerykańskie
auto czesci zamienne
giełda części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2
giełda części
auto części gliwice
giełda części śląsk
giełda części moto2.pl
auto części słomczyn
moto2.pl
auto części zamienne
części uzywane samochodowe
zamienne czesci samochodowe
auto części
auto szrot
części używane poznań

Cena Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 Cena

Oferta części samochodowych Citroen C5 w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe tylne. Najtańsze części samochodowe w dziale Hamulce. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-08-12 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe tylne do Citroen C5 II FL przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Sprzedający części ma na regałach 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 II FL 1.5 2017 cabrio. Tanio Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 II FL 1.5 2017 cabrio. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 1.5 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 2012. Kasta tego samochodu to cabrio i produkuje ten samochód marka Citroen . Ten model C5 wyprodukowany został w wersjach I, I FL, II, II FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem szczęki hamulcowe tylne . Teraz sam naprawię swoje najładniejsze Citroen C5 wersja II FL. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Citroen C5. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Słyszałem od mechanika że Citroen C5 opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen C5 bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Citroen C5. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić szczęki hamulcowe tylne do C5. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem szczęki hamulcowe tylne. Zamontowałem szczęki hamulcowe tylne do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Zgłosiłem poszukiwanie szczęki hamulcowe tylne na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Citroen C5. Chyba będę na moto2 musiał poszukać szczęki hamulcowe tylne. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na moto2 Citroen C5. Chciałem zaczerpnąć porady mechanika jak wymienić samemu szczęki hamulcowe tylne w Citroen C5. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę szczęki hamulcowe tylne do Citroen C5. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio szczęki hamulcowe tylne. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo szczęki hamulcowe tylne. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Citroen C5 na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 II FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 II FL
Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 II FL Szczęki hamulcowe tylne Citroen C5 II FL
@parent