Szczęki hamulcowe tylne Citroen Xsara

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe tylne Citroen Xsara
Szczęki hamulcowe tylne Citroen Xsara
Szczęki hamulcowe tylne Citroen Xsara
Szczęki hamulcowe tylne Citroen Xsara
Szczęki hamulcowe tylne Citroen Xsara
Szczęki hamulcowe tylne Citroen Xsara
Szczęki hamulcowe tylne Citroen Xsara
Szczęki hamulcowe tylne Citroen Xsara

Sprzedawcy części do Citroen Xsara:

moto2.pl
auto części poznań
auto części słomczyn
części szrot samochodowy
moto2
giełda części śląsk
części uzywane samochodowe
giełda części słomczyn
auto części
auto części gliwice
auto części warszawa
auto kasacja części używane
części używane poznań
czesci samochodowe uzywane
części używane opel
giełda części samochodowych
giełda części moto2.pl
auto części zamienne
auto czesci zamienne
giełda części
giełda części poznań
auto szrot
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane amerykańskie
zamienne czesci samochodowe
części moto2
auto szrot samochodowy
gielda czesci

Cena Szczęki hamulcowe tylne Citroen Xsara Cena

Samochodowe części serwis z ofertami do Citroen Xsara w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe tylne. Części w kategorii Hamulce. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-06-29 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-07-22 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe tylne do Citroen Xsara jest wystawione do sprzedania. Wystawiający ma na stanie 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe tylne Citroen Xsara 2.4 1997 pickup. Tanio Szczęki hamulcowe tylne Citroen Xsara 2.4 1997 pickup. Pojazd ten ma pojemność silnika 2.4 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 2000. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to pickup i dostępny jest ten pojazd w salonach marki Citroen . Ten model Xsara wychodził w różnych wersjach m.in. Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem szczęki hamulcowe tylne . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Citroen Xsara. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Citroen Xsara. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Ludzie mówią, że Citroen Xsara to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen Xsara bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Citroen Xsara. Ważne że jestem z niego zadowolony. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po szczęki hamulcowe tylne do Xsara. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem szczęki hamulcowe tylne. Kupiłem szczęki hamulcowe tylne i od razu sam zamontowałem do samochodu. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam szczęki hamulcowe tylne. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód Citroen Xsara. Rozpocząłem poszukiwania szczęki hamulcowe tylne. Zastanawiałem się odkrywałem świat chciałem naprawdę znaleźć coś w Internecie Citroen Xsara. Szukałem w Internecie jak zreperować samemu szczęki hamulcowe tylne w Citroen Xsara. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę szczęki hamulcowe tylne do Citroen Xsara. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio szczęki hamulcowe tylne. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo szczęki hamulcowe tylne. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Citroen Xsara na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe tylne Citroen Xsara

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe tylne Citroen Xsara
Szczęki hamulcowe tylne Citroen Xsara Szczęki hamulcowe tylne Citroen Xsara
@parent