Szczęki hamulcowe tylne Citroen ZX

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe tylne Citroen  ZX
Szczęki hamulcowe tylne Citroen  ZX
Szczęki hamulcowe tylne Citroen  ZX
Szczęki hamulcowe tylne Citroen  ZX
Szczęki hamulcowe tylne Citroen  ZX
Szczęki hamulcowe tylne Citroen  ZX
Szczęki hamulcowe tylne Citroen  ZX

Sprzedawcy części do Citroen ZX:

giełda części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
auto kasacja części używane
auto części poznań
czesci samochodowe uzywane
moto2
giełda części śląsk
giełda części słomczyn
części szrot samochodowy
części uzywane samochodowe
auto części zamienne
części używane poznań
auto szrot samochodowy
części używane amerykańskie
giełda części
auto czesci zamienne
auto części
giełda części moto2.pl
części moto2
auto szrot
gielda czesci
zamienne czesci samochodowe
giełda części samochodowych
moto2.pl
auto części słomczyn
auto części warszawa
części używane opel
auto części gliwice

Cena Szczęki hamulcowe tylne Citroen ZX Cena

Wyjątkowy portal ogłoszeniowy z częściami do Citroen ZX przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe tylne. Wybierz części samochodowe z kategorii Hamulce. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2018-08-12 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe tylne do Citroen ZX przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Oferent posiada 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe tylne Citroen ZX 2.0 2008 kombi. Tanio Szczęki hamulcowe tylne Citroen ZX 2.0 2008 kombi. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 2.0 i rozpoczęto produkcję tego autka w roku 2002. Buda tego pięknego auta występuje w kombi i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Citroen . Ten model ZX możliwy jest do zobaczenia w wersjach Standard, Break, hatchback, Aventager, 1994, osobowe, reflex, image.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś szczęki hamulcowe tylne . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Citroen ZX. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Citroen ZX. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Warsztat ze specjalizacją mówi że Citroen ZX to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen ZX bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Citroen ZX. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Czytałem na forum jak samemu wymienić szczęki hamulcowe tylne do ZX. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem szczęki hamulcowe tylne. Poszukałem szczęki hamulcowe tylne na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem szczęki hamulcowe tylne do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Nie ma to jak wyjechać rano na zakupy i uderzyć w lampę I zmasakrować Błotnik w aucie Citroen ZX. Nie pozostało nic innego jak znaleźć szczęki hamulcowe tylne. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Citroen ZX. Niezależnie od pogody podjadę do przyjaciela i dowiem się jak naprawić  szczęki hamulcowe tylne w Citroen ZX. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić szczęki hamulcowe tylne do Citroen ZX. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio szczęki hamulcowe tylne. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Kuzynka nie mogła uwierzyć jak zobaczyła ile jest szt. szczęki hamulcowe tylne. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Citroen ZX na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe tylne Citroen ZX

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe tylne Citroen  ZX
Szczęki hamulcowe tylne Citroen  ZX Szczęki hamulcowe tylne Citroen  ZX
@parent