Szczęki hamulcowe tylne Daewoo Rezzo

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe tylne Daewoo Rezzo
Szczęki hamulcowe tylne Daewoo Rezzo
Szczęki hamulcowe tylne Daewoo Rezzo
Szczęki hamulcowe tylne Daewoo Rezzo
Szczęki hamulcowe tylne Daewoo Rezzo
Szczęki hamulcowe tylne Daewoo Rezzo
Szczęki hamulcowe tylne Daewoo Rezzo
Szczęki hamulcowe tylne Daewoo Rezzo

Sprzedawcy części do Daewoo Rezzo:

giełda części śląsk
gielda czesci
auto części zamienne
auto części słomczyn
części używane amerykańskie
auto kasacja części używane
części moto2
części uzywane samochodowe
giełda części moto2.pl
auto części
części używane opel
czesci samochodowe uzywane
części używane poznań
giełda części
giełda części słomczyn
auto szrot
auto czesci zamienne
zamienne czesci samochodowe
giełda części poznań
auto części poznań
auto szrot samochodowy
moto2.pl
części szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części samochodowych
moto2
auto części gliwice
auto części warszawa

Cena Szczęki hamulcowe tylne Daewoo Rezzo Cena

Serwis ogłoszeń części samochodowych do Daewoo Rezzo znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe tylne. Używane części samochodowe z kategorii Hamulce. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2018-08-12 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe tylne do Daewoo Rezzo jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Oferent posiada 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe tylne Daewoo Rezzo 1.5 2008 SUV. Tanio Szczęki hamulcowe tylne Daewoo Rezzo 1.5 2008 SUV. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 1.5 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2008. Kasta tego samochodu to SUV i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Daewoo. Ten model Rezzo wyszedł na cały świat w wersjach takich jak Standard, mini-van, XX.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno szczęki hamulcowe tylne i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Daewoo Rezzo. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Daewoo Rezzo. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Ludzie mówią, że Daewoo Rezzo to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Daewoo Rezzo bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Daewoo Rezzo. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem szczęki hamulcowe tylne do Rezzo. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Byłem w szoku że znalazłem u nich szczęki hamulcowe tylne. Kupiłem szczęki hamulcowe tylne i od razu sam zamontowałem do samochodu. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Jak nie dostanę szczęki hamulcowe tylne na Moto2.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Daewoo Rezzo. Gdzie ja znajdę takie tanie szczęki hamulcowe tylne. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Daewoo Rezzo. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu szczęki hamulcowe tylne w Daewoo Rezzo. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć szczęki hamulcowe tylne do Daewoo Rezzo. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię szczęki hamulcowe tylne. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele szczęki hamulcowe tylne. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Daewoo Rezzo na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe tylne Daewoo Rezzo

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe tylne Daewoo Rezzo
Szczęki hamulcowe tylne Daewoo Rezzo Szczęki hamulcowe tylne Daewoo Rezzo
@parent