Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Gran Move

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Gran Move
Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Gran Move
Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Gran Move
Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Gran Move
Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Gran Move
Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Gran Move
Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Gran Move
Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Gran Move

Sprzedawcy części do Daihatsu Gran Move:

giełda części śląsk
auto szrot
auto szrot samochodowy
auto czesci zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane poznań
części uzywane samochodowe
części używane opel
giełda części
auto części poznań
części moto2
auto części zamienne
giełda części samochodowych
auto części
auto kasacja części używane
giełda części słomczyn
auto części gliwice
moto2
giełda części poznań
zamienne czesci samochodowe
moto2.pl
giełda części moto2.pl
części używane amerykańskie
gielda czesci
czesci samochodowe uzywane
auto części warszawa
auto części słomczyn
części szrot samochodowy

Cena Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Gran Move Cena

Samochodowe części serwis z ofertami do Daihatsu Gran Move na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe tylne. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Hamulce. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2018-08-12 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2018-09-23 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe tylne do Daihatsu Gran Move jest wystawione do sprzedania. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Gran Move 2.4 2004 kombi. Tanio Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Gran Move 2.4 2004 kombi. Samochód ten posiada pojemność silnika 2.4 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2000. Buda tego auta to kombi i jest to pojazd marki Daihatsu. Ten model Gran Move dostępny jest w wersjach Standard, G303LGGMNEW.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym szczęki hamulcowe tylne . Podobno najczęściej psująca się część do Daihatsu Gran Move. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Daihatsu Gran Move. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Słyszałem od mechanika że Daihatsu Gran Move to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Daihatsu Gran Move bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Daihatsu Gran Move. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić szczęki hamulcowe tylne do Gran Move. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej szczęki hamulcowe tylne. Kupiłem szczęki hamulcowe tylne i od razu sam zamontowałem do samochodu. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem szczęki hamulcowe tylne do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Daihatsu Gran Move. Nie pozostało nic innego jak znaleźć szczęki hamulcowe tylne. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Daihatsu Gran Move. Spotkam się z kumplem i pogadam o tym jak naprawić  szczęki hamulcowe tylne w Daihatsu Gran Move. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić szczęki hamulcowe tylne do Daihatsu Gran Move. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio szczęki hamulcowe tylne. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. szczęki hamulcowe tylne. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Daihatsu Gran Move na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Gran Move

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Gran Move
Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Gran Move Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Gran Move
@parent