Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion I
Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion I
Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion I
Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion I
Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion I
Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion I
Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion I
Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion I

Sprzedawcy części do Daihatsu Sirion:

czesci samochodowe uzywane
auto szrot samochodowy
moto2.pl
giełda części śląsk
części używane opel
zamienne czesci samochodowe
auto kasacja części używane
auto szrot
giełda części poznań
auto części warszawa
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane poznań
moto2
giełda części moto2.pl
auto części gliwice
części moto2
giełda części
auto części słomczyn
części szrot samochodowy
auto czesci zamienne
części uzywane samochodowe
auto części zamienne
części używane amerykańskie
auto części poznań
giełda części samochodowych
giełda części słomczyn
gielda czesci
auto części

Cena Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion Cena

Oferty części używanych samochodowych Daihatsu Sirion w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe tylne. Oferty części w kategorii Hamulce. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2018-08-12 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe tylne do Daihatsu Sirion I przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Oferent ma na stanie 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion I 1.8 2003 cabrio. Tanio Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion I 1.8 2003 cabrio. Ekonomiczne auto z silnikiem 1.8 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 1998. Kasta zastosowana w tym pojeździe to nadwozie cabrio i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Daihatsu. Ten model Sirion wychodził w różnych wersjach m.in. I, II, III.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem szczęki hamulcowe tylne i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Daihatsu Sirion wersja I. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Daihatsu Sirion. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Widziałem wczoraj w gazecie że Daihatsu Sirion to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Daihatsu Sirion bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Daihatsu Sirion. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam szczęki hamulcowe tylne do Sirion. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma szczęki hamulcowe tylne. Dostałem szczęki hamulcowe tylne od ręki i od razu mogłem montować do auta. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Zgłosiłem poszukiwanie szczęki hamulcowe tylne na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Daihatsu Sirion. Z moim kumplem czas zacząć szukać szczęki hamulcowe tylne. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Daihatsu Sirion. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  szczęki hamulcowe tylne w Daihatsu Sirion. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając szczęki hamulcowe tylne do Daihatsu Sirion. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie szczęki hamulcowe tylne. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części szczęki hamulcowe tylne. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Daihatsu Sirion na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion I

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion I
Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion I Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion I
@parent