Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion II
Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion II
Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion II
Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion II
Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion II
Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion II
Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion II
Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion II

Sprzedawcy części do Daihatsu Sirion:

gielda czesci
moto2.pl
części szrot samochodowy
giełda części samochodowych
czesci samochodowe uzywane
części używane poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
części moto2
części używane opel
giełda części śląsk
giełda części moto2.pl
giełda części słomczyn
auto części poznań
auto części zamienne
auto części warszawa
części uzywane samochodowe
zamienne czesci samochodowe
auto części
auto kasacja części używane
auto szrot samochodowy
moto2
auto części słomczyn
giełda części poznań
auto czesci zamienne
auto części gliwice
części używane amerykańskie
giełda części
auto szrot

Cena Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Daihatsu Sirion pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe tylne. Części samochodowe w kategorii Hamulce. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-08-12 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-09-23 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe tylne do Daihatsu Sirion II i wstawiona została do taniej sprzedaży. Oferent tych pięknych części ma 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion II 1.9 2011 coupe. Tanio Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion II 1.9 2011 coupe. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 1.9 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2010. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to coupe i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Daihatsu. Ten model Sirion na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach I, II, III.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym szczęki hamulcowe tylne . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Daihatsu Sirion wersja II. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Daihatsu Sirion. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. Ludzie mówią, że Daihatsu Sirion bardzo dobry samochód z niezłymi opiniami użytkowników i mechaników wiec warto kupić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Daihatsu Sirion bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Daihatsu Sirion. Ważne że mi się nie psuje. Raz tylko szukałem na szrocie szczęki hamulcowe tylne do Sirion. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem szczęki hamulcowe tylne. Dostałem szczęki hamulcowe tylne od ręki i od razu mogłem montować do auta. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Zadzwoniłem po części używane szczęki hamulcowe tylne do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Spod bloku chciałem wyjechać ale zobaczyłem czarnego Kota i niestety przypadkiem uderzyłem w lampę tak oto zepsułem swój samochód Daihatsu Sirion. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio szczęki hamulcowe tylne. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Daihatsu Sirion. Skontaktuje się ze znajomym i pogadam jak naprawić samemu szczęki hamulcowe tylne w Daihatsu Sirion. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. W moim pięknym Pojeździe pojadę daleko i nie popsuje na pewno części szczęki hamulcowe tylne do Daihatsu Sirion. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię szczęki hamulcowe tylne. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest szczęki hamulcowe tylne. Widziałem na tym szrocie całe Daihatsu Sirion na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion II
Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion II Szczęki hamulcowe tylne Daihatsu Sirion II
@parent