Szczęki hamulcowe tylne Dodge Nitro

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe tylne Dodge Nitro
Szczęki hamulcowe tylne Dodge Nitro

Sprzedawcy części do Dodge Nitro:

czesci samochodowe uzywane
auto części
moto2
części szrot samochodowy
auto części warszawa
auto kasacja części używane
auto części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
części uzywane samochodowe
części używane amerykańskie
części używane poznań
auto części słomczyn
giełda części śląsk
giełda części
moto2.pl
giełda części słomczyn
części używane opel
giełda części samochodowych
zamienne czesci samochodowe
auto szrot
auto części gliwice
auto części zamienne
części moto2
giełda części poznań
auto czesci zamienne
gielda czesci
auto szrot samochodowy
giełda części moto2.pl

Cena Szczęki hamulcowe tylne Dodge Nitro Cena

Zamienne części Dodge Nitro znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe tylne. Części samochodowe w kategorii Hamulce. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-08-12 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2018-09-23 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe tylne do Dodge Nitro przeznaczona na sprzedaż. Sprzedający części ma na regałach 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe tylne Dodge Nitro 1.5 1999 kombi. Tanio Szczęki hamulcowe tylne Dodge Nitro 1.5 1999 kombi. Auto te ma pojemność silniczka 1.5 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2008. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu kombi i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Dodge. Ten model Nitro wychodził w takich wersjach Standard, standart, R/T, CRD, europa, suv, crd.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem szczęki hamulcowe tylne . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Dodge Nitro. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Dodge Nitro. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Słyszałem od mechanika że Dodge Nitro to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Dodge Nitro bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Dodge Nitro. Ważne że jestem z niego zadowolony. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem szczęki hamulcowe tylne do Nitro. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem szczęki hamulcowe tylne. Zamontowałem szczęki hamulcowe tylne do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem szczęki hamulcowe tylne do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Dodge Nitro. Rozpocząłem poszukiwania szczęki hamulcowe tylne. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Dodge Nitro. Wraz z mistrzem mechaniki czyli kumplem zajmiemy się naprawą szczęki hamulcowe tylne w Dodge Nitro. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć szczęki hamulcowe tylne do Dodge Nitro. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem szczęki hamulcowe tylne. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Chyba największa ilość szczęki hamulcowe tylne. Zobaczyłem na tym placu calutkie Dodge Nitro na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe tylne Dodge Nitro

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe tylne Dodge Nitro
@parent