Szczęki hamulcowe tylne Fiat Croma

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szczęki hamulcowe tylne Fiat Croma
Szczęki hamulcowe tylne Fiat Croma
Szczęki hamulcowe tylne Fiat Croma
Szczęki hamulcowe tylne Fiat Croma
Szczęki hamulcowe tylne Fiat Croma
Szczęki hamulcowe tylne Fiat Croma
Szczęki hamulcowe tylne Fiat Croma
Szczęki hamulcowe tylne Fiat Croma
Szczęki hamulcowe tylne Fiat Croma

Sprzedawcy części do Fiat Croma:

zamienne czesci samochodowe
części uzywane samochodowe
auto części gliwice
auto części zamienne
giełda części śląsk
giełda części
części używane poznań
giełda części słomczyn
moto2.pl
moto2
auto kasacja części używane
auto szrot
gielda czesci
auto części słomczyn
części używane amerykańskie
giełda części poznań
części szrot samochodowy
części używane opel
auto części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
części moto2
auto części warszawa
auto szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
auto części
giełda części samochodowych
czesci samochodowe uzywane
auto czesci zamienne

Cena Szczęki hamulcowe tylne Fiat Croma Cena

Wyjątkowy portal ogłoszeniowy z częściami do Fiat Croma możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Szczęki hamulcowe tylne. Używane części samochodowe z kategorii Hamulce. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-08-12 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-09-23 - numer oferty 31303831. Część używana Szczęki hamulcowe tylne do Fiat Croma i widnieje tutaj jako do sprzedania. Sprzedawca części samochodowych na magazynie ma 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Szczęki hamulcowe tylne Fiat Croma 2.0 2005 coupe. Tanio Szczęki hamulcowe tylne Fiat Croma 2.0 2005 coupe. Auto te ma pojemność silniczka 2.0 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2007. Kasta tego samochodu to coupe i to auto wyprodukowano przez producenta Fiat. Ten model Croma wyszedł na cały świat w wersjach takich jak Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym szczęki hamulcowe tylne i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Fiat Croma. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Fiat Croma. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. Ludzie mówią, że Fiat Croma w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Fiat Croma bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Fiat Croma. Ważne że mi się nie psuje. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to szczęki hamulcowe tylne do Croma. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Byłem w szoku że znalazłem u nich szczęki hamulcowe tylne. Dostałem szczęki hamulcowe tylne od ręki i od razu mogłem montować do auta. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Zadzwoniłem po części używane szczęki hamulcowe tylne do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Fiat Croma. Kurde będę musiał znaleźć część szczęki hamulcowe tylne. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Fiat Croma. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu szczęki hamulcowe tylne w Fiat Croma. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić szczęki hamulcowe tylne do Fiat Croma. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio szczęki hamulcowe tylne. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. szczęki hamulcowe tylne. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Fiat Croma na części.  


KONTAKT

tanio Szczęki hamulcowe tylne Fiat Croma

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Szczęki hamulcowe tylne Fiat Croma
Szczęki hamulcowe tylne Fiat Croma Szczęki hamulcowe tylne Fiat Croma
@parent