Alfa Romeo 145 na części Pruchna

Auto na części Alfa Romeo 145 1999, hatchback 3-dw., 1.6 Manual (100 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Alfa Romeo 145 wersja

rok: 1999
silnik: 1.6 Manual (100 KM)
nadwozie: hatchback 3-dw.
kolor: Niebieski
kod lakieru: -
przebieg: 1800000

SPRZEDAWCA

Bascar Bogusława Kabiesz
Spółdzielcza 8
43-523 Pruchna
534 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl

Opis pojazdu:
CAŁY NA CZĘŚCI 1.6 16V

Podobne auta na części Alfa Romeo 145 wersja:


Alfa Romeo 145 wersja na części
Twój sąsiad już dawno skorzystał tutaj z części używane do Alfa Romeo 145 wersja. Każdy blacharz Ci to powie, że lepiej nie kupować zamienników do karoserii, bo są problemy z montowaniem i dopasowaniem. Najlepiej o wiele taniej kupić używki i polakierować części używane. Oferent części używanych Bascar Bogusława Kabiesz dostarczy Wam części do samochodów w mieście Pruchna. Na tej stronie przedstawia samochód marki Alfa Romeo 145 wersja gotowy na sprzedaż pojedynczych części. Sąsiadka mówiła że cały Auto który tutaj jest widoczna jest na części Dzięki wspaniałej stronie internetowej moto możesz kupić tanio części Alfa Romeo 145 wersja. Jeżeli uważasz ze jest Ci niezbędna karoseria Alfa Romeo 145 to znalazłeś się w doskonałym miejscu. Sprzedający Bascar Bogusława Kabiesz zawsze stoi na straży jakości i posiada bardzo wielką bazę części używanych.
Jak kupić części do Alfa Romeo 145?
Zapewne znajomy mówił, że są tutaj potrzebne części do Alfa Romeo 145 to najlepiej zatelefonować do oferenta i uzyskać najlepszą cenę, a dane telefoniczne widoczne są powyżej. Czy już wiesz, które klamoty chcesz pozyskać do swojego auta? Dodaj nazwy potrzebnych części w formularzu na górze, a sprzedawca Bascar Bogusława Kabiesz Pruchna zobaczy czy są na stanie i następnie wyśle Państwu SMSa z informacją cenową. Winter necie na moto2.pl Kupisz wiele części Alfa Romeo 145 lub kup bezpośrednio u sprzedawcy jadąc do tego sprzedawcy na plac lub do jego magazynu. Jeszcze dodatkowa informacja: pojemność silnika tego auta to 1600.0 z paliwem pb. Bryła zastosowane W tym pojeździe to hatchback. Zatem jest to Alfa Romeo 145 wersja 1999, hatchback 3-dw., 1.6 Manual (100 KM) w Pruchna.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy nie chcesz zadać nam pytanka? Skontaktuj się z naszą infolinią (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby omówić z moto2 potrzebne części używane i zapytać nas o to co Ciebie interesuje. Aha zapomniałem o jednym, że tutaj jest bardzo tanio i są części do Alfa Romeo 145 wersja. Inny rocznik i model? Zapewne szukasz takiego? Sprawdź moto2.pl i wypełnij parametry pojazdu powyżej oraz wypisz części, które potrzebujesz poprzez formularz widoczny na górze strony, a bankowo ktoś odpowie na Twoje zapytanie złoży Ci ofertę. Moto2.pl giełda części używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):